במבי הוא הקלאסיקה הבאה של דיסני שתקבל רימייק

העיבוד מחדש של במבי יווצר באמצעות גרפיקה ממוחשבת ריאליסטית במיוחד, זאת בדומה לחידוש של הסרט מלך האריות משנה שעברה. התסריטאית של קפטן מארוול מעורבת בפרויקט

במבי

כנראה שדיסני להוטה מאוד למחזר כל קלאסיקת אנימציה מצליחה שהחברה הוציאה אי-פעם – מתברר כי במבי המקורי והמקסים משנת 1942 הוא הבא בתור ברשימת הרימייקים.

על אף שברמה השיווקית הוא מוגדר לייב-אקשן, במבי החדש יהיה כולו גרפיקת CGI סופר ריאליסטית בדומה לעיבוד מחדש של מלך האריות שיצא שנה שעברה, לטוב ולרע. עוד נקודה מעניינת, או אולי מדאיגה אם אתם מעריצי היקום הסינמטי של מארוול, היא שהתסריט נכתב ע"י ז'נבה רוברט-דוורט – התסריטאית של הסרט קפטן מארוול.

במבי המקורי מספר על עופר צעיר בעל אותו שם ועל חוויותיו ביער עם חבריו, טמפר הארנב ופרח הבואש, מילדות ועד לבגרות. במהלך הסיפור העופר הצעיר יחווה רגשות של שמחה ואהבה אך גם יתמודד עם עצב ואובדן. מאוחר יותר יצא סרט המשך, שמגשר על קפיצת הזמן בין העופר בצעירותו לבין גרסתו הבוגרת ומספק רקע רחב יותר על העימות האחרון בסרט המקורי.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע האם הרימייק יתייחס רק לאירועי הסרט הראשון או יחבר את שני הסרטים יחדיו. הסרט המקורי קיבל 3 מועמדויות לאוסקר בקטגוריות הסאונד, השיר ופס הקול הטובים ביותר.

מאחר והרימייק רק הוכרז עוד אין תאריך יציאה משוער של הסרט לאקרנים, אבל בכל זאת אין ספק כי דיסני דוהרת עם העיבודים האלה בכל הכוח – כבר הוכרזו רימייקים של בת הים הקטנה ופינוקיו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות