מלך בקופות: מלך האריות חוצה את קו מיליארד הדולר

הרימייק של מלך האריות הצטרף למועדון מיליארד הדולר תוך 19 יום בלבד והוכיח שנוסטלגיה חזקה יותר מהביקורות השליליות של מבקרי הקולנוע

מלך האריות

כמו שכבר קרה לא פעם בעבר בעולם הקולנוע, שוב התברר שמבקרים לחוד ומעריצים לחוד – הרימייק המודרני של דיסני לסרט האנימציה הקלאסי מלך האריות הצליח לחצות את קו מיליארד הדולר בהכנסות תוך 19 יום בלבד בבתי הקולנוע על אף הביקורות השליליות נגדו, שרבות מהן טוענות שהשימוש ב-CGI הוציא ממנו את כל הצבעוניות והרגש.

חלוקת ההכנסות עומדת כרגע על 360 מיליון דולר בארצות הברית, בה הסרט מופיע 11 יום בלבד, ושאר הכסף מתחלק בין שאר המדינות ברחבי העולם.

מלך האריות הוא הסרט השלישי של דיסני שמצליח השנה לחצות את קו מיליארד הדולר, כאשר השניים הקודמים לו הם אלאדין ודמבו. אם מוסיפים למשוואה את ההכנסות של הנוקמים: סוף המשחק אשר עומדות כרגע על 2.79 מיליארד דולר, אין ספק שעוברת על דיסני שנה נהדרת בכל הקשור לחשבון הבנק שלה.

מה שמפתיע בנוגע להכנסות של הרימייק הוא תקופת הזמן הקצרה לה הוא היה זקוק כדי להגיע אל ההישג הזה. לצורך ההשוואה, אלאדין הזדקק לחודשיים שלמים של הקרנות בבתי הקולנוע לפני שהצטרף באופן רשמי למועדון מיליארד הדולר.

חשוב לציין שאנחנו נמצאים כרגע רק באמצע שנת 2020 ולדיסני יש את לשבור את הקרח 2 בשרוול, אז בהתחשב בהצלחה של הסרט הראשון לא יהיה זה מפתיע אם גם סרט ההמשך ירשום הישג דומה.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על מלך האריות, שכנראה לא רואה עין בעין עם המעריצים.

תגובות

במאמר זה

נגישות