צפו: הפספוסים והסצינות של "סוף המשחק" שירדו בעריכה

רוקט מקבל גלאח בהפתעה, גרסה אלטרנטיבית לכבוד האחרון שמוענק לטוני סטארק לאחר מותו ופספוסים מצחיקים מתוך הצילומים של "סוף המשחק"

הנוקמים: סוף המשחק

אם חשבתם שסרט של שלוש שעות ושתי דקות זה די מתיש, מעניין האם היינו מצליחים לשרוד את סוף המשחק אילו הסצינות הבאות לא היו נשארות על שולחן העריכה.

בין הסצינות שלא הגיעו אל הגרסה הסופית של הסרט: האוורד מציע לטוני סטארק לעבוד אצלו והאחרון נאלץ לתרץ איך לסרב להצעה, רוקט הדביבון מקבל גלאח בניגוד לרצונו וגרסה אלטרנטיבית לכבוד האחרון שהנוקמים מעניקים לסטארק על ההקרבה העצמית שלו. בסך הכל מדובר בשש סצינות שירדו בעריכה, כנראה לטובת שלפוחית השתן של כולנו. קחו בחשבון שחלק מהאפקטים והגרפיקה בסצינות הללו אינם מלוטשים.

תוכן מעניין נוסף שזמין מעתה ביוטיוב הוא פספוסים מתוך הצילומים של סוף המשחק וכמה ראיונות מאחורי הקלעים של השחקנים ושל אנשי הצוות השונים על הסט. כי מי לא רוצה לראות את כריס המסוורת' עושה עוד כמה שטויות.

ולסיום, נציין כי אחרי מאבק ממושך, הוצאת גרסה מורחבת לקולנוע והרבה מאוד מעריצים שבטח מישכנו לעצמם את הבית למען מטרה זו, סוף המשחק סוף-סוף הצליח לעקוף את סך ההכנסות של אוואטר ולהתברג באופן רשמי בתור הסרט המכניס ביותר בעולם. אין ספק שלדיסני ולאולפני מארוול יש השנה כל כך הרבה סיבות לפתוח שמפניה עד שלא נתפלא אם מישהו יפתח בסוף כשל בכבד. לגבי דיונים של אינפלציה או לא אינפלציה בערך הדולר מאז ועד היום – עשו טובה וחסכו זאת מאיתנו.

תגובות

במאמר זה

נגישות