מדריך: המלצות אנימה לתקופת החגים או לזמן הסגר

המלצות אנימה על סדרות שישרפו לכם את עודף הזמן הפנוי מקשת רחבה של ז'אנרים, כדי שכל אחד יוכל למצוא משהו שקורץ לו

המלצות אנימה

בין אם אתם בחופש לכבוד חג הסוכות הבא אלינו לטובה ובין אם נתקעתם בבית בגלל הסגר שהוטל על כולנו לחודש הקרוב, יש לכם כרגע המון זמן פנוי לשרוף. לפניכם מדריך המלצות אנימה עם סדרות ממגוון ז'אנרים, מספיק כדי שיהיה משהו מעניין לכל אחד, וכיצד לצפות בסדרה בצורה חוקית באינטרנט.

Violet Evergarden

ז'אנרים: דרמה, רומן.

בקצרה: ויולט שימשה מאז ומתמיד ככלי הרג של הצבא במלחמות וזה כל מה שידעה לעשות. אבל כאשר המפקד שלה אומר במילותיו האחרונות "אני אוהב אותך", זה משאיר אצלה סימן שאלה גדול מאחר ומעולם לא התעמקה ברגשות אנושיים. עכשיו כשהמלחמה נגמרה והיא נאלצת להשתלב באזרחות, היא מחליטה לעבוד בחברת דואר שמנסחת מכתבים אישיים עבור כל מי שמוכן לשלם על השירות, כדי להבין מה הרגש הזה ומה משמעות דבריו האחרונים של מפקדה.

זמינות: נטפליקס ישראל.

One Punch Man

ז'אנרים: קומדיה, גיבורי-על.

בקצרה: סאיטמה הוא האיש החזק בעולם שמביס מפלצות אימתניות במכת אגרוף אחת. אבל לפעמים להיות חזק מדי זה פשוט מבאס – אין לו שום אתגר או סיפוק בעיסוק שלו, מה שגורם לו לחוש שיעמום ואדישות כלפי כל דבר. הסדרה עוקבת אחרי מסעו למצוא יריב ראוי ויחסיו עם גיבורי-על אחרים.

זמינות: עונה ראשונה בנטפליקס ישראל.

The Rising of the Shield Hero

ז'אנרים: פנטזיה, אקשן, עולם אחר (Isekai)

בקצרה: הפרוטגוניסט, Naofumi, נשלח בעל-כורחו לעולם שמתנהג כמו משחק תפקידים קלאסי ויחד עם שלושה אנשים שנקלעו לסיטואציה הם אמורים להגן על העולם הזה מפני גל פלישות של מפלצות. הוא מקבל את כוחותיו של "גיבור המגן", שנחשב החלש ביותר מבין הארבעה, והמצב הזה גורר אחריו יחס מחפיר כלפיו מצד הסובבים אותו. האם יצליח להפתיע ולהתעלות על הסטיגמות נגדו?

זמינות: צפייה ב-Crunchyroll

Dr. Stone

ז'אנרים: פוסט-אפוקליפטי, אקשן, מדע.

בקצרה: מבוסס על מנגה מצליחה וזוכת פרסים. Senku הוא סטודנט גאון בכל מה שקשור למדע. יום אחד אור מסתורי אופף את העולם והופך את כל בני האדם לפסלי אבן. אחרי כמה אלפי שנים Senku מתעורר ומגלה שאין יותר שום זכר לציוויליזציה האנושית. הוא לוקח על עצמו לשקם את האנושות חזרה לעידן המודרני ומוצא דרך לשחרר בני אדם מכלאם כפסלים, אך מתברר שיש מי שמתנגדים לשאיפתו ורוצים להשאיר את העולם בצורתו הטבעית.

זמינות: צפייה ב-Crunchyroll

לקריאת הביקורת שלנו

בחזרה / Erased

ז'אנרים: מתח, פסיכולוגי, מסע בזמן

בקצרה: סאטורו, גיבור העלילה ויוצר מנגה כושל, ניחן ביכולת יוצאת דופן – כוח מסתורי מאלץ אותו לחזור אחורה בזמן כדי למנוע מקרי מוות שהתרחשו סמוך אליו. אבל כאשר אמו נרצחת והוא מופלל במעשה, אותו כוח מתעורר שוב ומחזיר אותו 18 שנה אחורה לתקופת ילדותו, בה אחת מחברותיו ללימודים נחטפה ונמצאה ללא רוח חיים. האם יש קשר בין האירועים ואיך הוא יכול למנוע את הרציחות?

זמינות: נטפליקס ישראל.

לקריאת הביקורת שלנו

יפן שוקעת / Japan Sinks

ז'אנרים: אסון טבע, דרמה, מתח.

בקצרה: רעידת אדמה עוצמתית מחריבה את יפן ומאיימת לגרום למדינה כולה לשקוע מתחת למים. משפחת מוטו היא בין הניצולים מהרעידה הראשונה, שמנסה להימלט למקום מבטחים לפני שיהיה מאוחר מדי. בדרך יאלצו להתמודד עם אתגרים כמו אובדן, מחסור, הטבע האנושי ועוד.

זמינות: נטפליקס ישראל.

לקריאת הביקורת שלנו

המלצות אנימה נוספות:

  • Re: Life (בית ספר, פסיכולוגי, רומן. צפייה ב-Crunchyroll)
  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood (אקשן, פנטזיה, הרפתקאות. זמין בנטפליקס ישראל)
  • חייתיים / Beastars (מתח, פנטזיה, פסיכולוגי. זמין בנטפליקס ישראל) לקריאת הביקורת
  • Parasyte (אימה, מד"ב, פסיכולוגי, אקשן. צפייה ב-Crunchyroll)

תגובות

במאמר זה

נגישות