מילי בובי בראון חושפת שניסתה להתקבל למשחקי הכס

במסגרת ראיון שניתן לתכנית של ג'ימי פאלון, מספרת השחקנית מילי בובי בראון שבילדותה עשתה אודישן לתפקיד מרכזי במשחקי הכס אך נדחתה

מילי בובי בראון

קשה להיות שחקן בהוליווד, לא משנה באיזה גיל. השחקנית מילי בובי בראון, אותה כולנו מכירים בתור איליבן מהסדרה דברים מוזרים, חושפת שלפני הפריצה שלה ניסתה להתקבל לתפקיד מרכזי במשחקי הכס של HBO.

לפי ראיון בתכנית של ג'ימי פאלון , מתברר כי בתחילת הקריירה שלה מילי בובי בראון עשתה אודישן למשחקי הכס אך קיבלה תשובה שלילית (1:40 בסרטון למטה). על אף שלא צויין במפורש באיזה תפקיד מדובר, בהתחשב בגיל של בראון באותו הזמן אפשר לנחש שמדובר בדמות של אריה סטארק, שגולמה בסופו של דבר על ידי השחקנית מייזי וויליאמס.

מילי בובי בראון סיפרה כי לאחר הדחייה היא התאכזבה מאוד ושקלה לזנוח את החלום לפתח קריירת משחק, אבל תחילת העבודה עם נטפליקס שינתה את תמונת המצב לחלוטין והשאר הוא בגדר היסטוריה.

אם כבר הזכרנו את דברים מוזרים מקודם, תמונות שדלפו לפני כמה ימים מסט הצילומים טוענות שצילומי העונה הרביעית החלו שוב על אף הקשיים הרבים שמערימה מגיפת הקורונה על התעשייה בהוליווד.

במקביל להמשך הצילומים של הסדרה, מילי בובי בראון עשתה לאחרונה צעד נוסף בקריירה שלה כאשר הפיקה לראשונה את הסרט אנולה הולמס, בו היא גם משתתפת בתפקיד הראשי בתור האחות של הבלש הבדיוני הנודע, שרלוק.

אם יש משהו שאפשר ללמוד מכל הסיפור של בראון, הוא כנראה שאם יש לכם חלום – אל תמהרו לזנוח אותו ברגע שאתם נתקלים בקשיים, אלא תמשיכו לנסות עד שתצליחו להגשים אותו.

תגובות

במאמר זה

נגישות