עושה קאמבק: Spyro חוזר עם גרפיקה משופרת ועדכנית יותר

הגרסה המחודשת גרפית של ספיירו תכלול את כל הטרילוגיה המקורית, תיקרא Spyro Reignited Trilogy ותהיה זמינה גם לפלייסטיישן 4 וגם לאקס בוקס 1

ספיירו

הגיימרים המזדקנים שבינינו שהחזיקו בזמנו קונסולת פלייסטיישן 1 קרוב לוודאי עוד זוכרים את המשחק Spyro, בו שלטנו על דרקון סגול קטן אשר עונה לאותו שם. אחרי לא מעט שמועות שהתרוצצו ברשת בזמן האחרון, עכשיו אנחנו כבר יודעים באופן רשמי כי Spyro עתיד לעשות קאמבק בגרסה משודרגת גרפית, אשר עונה לשם Spyro Reignited Trilogy.

חברת Activision הכריזה כי כל טרילוגיית Spyro החדשה מצד אחד תהנה מגרפיקה משופרת שמתאימה יותר לימינו, ומצד שני עיצוב כל 100 השלבים שלו יישאר נאמן למקור ככל הניתן. המשחק ישחזר גם את האנימציות, הסביבות השונות, הנפשות הפועלות ועוד. בדיווח של האתר גיימספוט הרחיקו לכת ואפילו הוסיפו מעין סליידר שמאפשר להשוות פריימים ספציפיים לפני ואחרי השדרוג.

להלן טריילר קצר שמדגים את המשחק לפני ואחרי השינויים הגרפיים המבורכים:

הפעם, Spyro Reignited Trilogy לא תשמור על בלעדיות לסוני כמו בימים עברו, אלא תהיה זמינה גם לפלייסטיישן 4 וגם לאקס בוקס 1. תאריך היציאה הוא ה-21 בספטמבר, ומאחורי בחירת התאריך עומדת סיבה טובה – גם המשחק המקורי נחת על מדפי חנויות המשחקים בספטמבר 1998.

בזמן האחרון אנחנו עדים למגמה מבורכת של חידוש משחקים נוסטלגיים לקונסולות, כאשר הדוגמה הבולטת ביותר כרגע היא החידוש של Crash Bandicoot. עכשיו רק נותר להחזיק אצבעות שמישהו ירים את הכפפה ויחדש את Dangerous Dave 2.

תגובות

במאמר זה

נגישות