רשת FX הזמינה פרק פיילוט של Y: The Last Man

על פרק הפיילוט של Y: The Last Man יהיה אחראי מייקל גרין, שברזומה שלו תוכלו למצוא את התסריטים של הסרטים "לוגאן" ו"בלייד ראנר 2049"

כיף להיות חובב קומיקס בשנים האחרונות – רשת הטלוויזיה האמריקאית FX הזמינה פרק פיילוט שיעבד למסך הקטן את סדרת הקומיקס Y: The Last Man של היוצרים בריאן ק. ווהאן ופיה גוארה. סדרת הקומיקס החלה לצאת לאור דרך Vertigo בשנת 2002 והגיעה לסיומה ב-2008.

מייקל גרין, התסריטאי של לוגאן ובלייד ראנר 2049, יכתוב את התסריט של פרק הפיילוט המדובר וישמש גם בתפקיד השואו-ראנר ביחד עם איידה מאשאקה קורל (לוק קייג'). גרין גם היה אחד מהיוצרים של אלים אמריקאים לטלוויזיה. יוצר הקומיקס המקורי, בריאן ק. וואהן, ייקח בעצמו חלק בתהליך ההפקה, אולי גם כדי לוודא על הדרך שלא עושים שטויות עם הבייבי שלו.

למי שאינו מכיר, Y: The Last Man הוא סיפור פוסט-אפוקליפטי בו גיבור העלילה, יוריק, וקופיף המחמד שלו, הם שני הזכרים האחרונים שנותרו בחיים על כדור הארץ. אל יוריק מוצמדות שתי נשים – האחת היא "סוכנת 365", שנועדה להגן על יוריק מפני העולם הכאוטי שנוצר שם בחוץ לאחר האפוקליפסה; והשניה היא הגנטיקאית דוקטור אליסון מאן, שתפקידה להבין למה דווקא הוא היחיד ששרד.

בעבר נעשו כמה נסיונות להפיק עיבוד קולנועי של Y: The Last Man, כאשר הניסיון הראשון החל עוד בשנת 2007. לא נלאה אתכם בכל הפרטים והתלאות שהמותג הזה עבר לאורך השנים, אלא רק נסכם בקצרה שהמותג הזה התגלגל מיד ליד כמו תפוח אדמה לוהט ובעלי תפקידים הוחלפו כמו גרביים עד שהוחלט בשנת 2015 לנטוש את הרעיון לטובת עיבוד אל המסך הקטן.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו פרטים בנוגע ללוח הזמנים של הפיילוט או ליהוקים אפשריים אליו.

Courtesy of Vertigo

תגובות

במאמר זה

נגישות