הסרט הבא של שליחות קטלנית נדחה בארבעה חודשים

הפקת הסרט החדש של שליחות קטלנית הרגיעה כי הדחייה במועד איננה קשורה לדיווחים לפיהם ארנולד שוורצנגר עבר לאחרונה ניתוח חירום בליבו

ארנולד שוורצנגר

תאריך העלייה לאקרנים של הסרט השישי בסדרת סרטי שליחות קטלנית נדחה בארבעה חודשים, מה-26 ביולי 2019 ל-22 בנובמבר 2019.

ההכרזה על דחייה זו מגיעה בסמיכות מטרידה מאוד לדיווחים לפיהם שחקן הקולנוע ומושל קליפורניה לשעבר, ארנולד שוורצנגר, עבר בימים האחרונים ניתוח חירום בליבו בבית חולים בלוס אנג'לס. אך על אף הסמיכות, דיווח באתר Variety טוען כי אין קשר בין הדברים ומדובר בצירוף מקרים בלבד.

על כס הבמאי של שליחות קטלנית החדש יושב טים מילר, הבמאי של הסרט דדפול. במאי הסרט המקורי, ג'יימס קמרון, מעורב גם הוא בפרויקט בתור מפיק תחת חברת ההפקות שלו Skydance Media.

מבחינת עלילה אין אנו יודעים דבר בנקודה זו, למעט שמדובר בהמשך ישיר של שליחות קטלנית 2, אולי הסרט הטוב ביותר מתוך הסדרה כולה עד כה. ארנולד שוורצנגר ולינדה המילטון יחזרו לתפקידיהם המוכרים בתור הרובוט המחסל ושרה קונור בהתאמה.

אפשר להגיד כי זה הניסיון השלישי להתניע מחדש את המותג הקולנועי הזה – שני הסרטים הקודמים בסדרה, שליחות קטלנית: התעוררות ושליחות קטלנית: ג'נסיס, האחרון בכיכובה של אם הדרקונים אמיליה קלארק בתפקיד שרה קונור, נכשלו קופתית ובאופן טבעי לא קיבלו סרטי המשך על אף שבהפקה תכננו במקור לפתח את קווי העלילה הללו. בהקשר זה, ארנולד שוורצנגר אמר בעבר כי הסרט הנוכחי יתעלם לחלוטין מעלילת שני הסרטים הקודמים בסדרה כאילו מעולם לא התקיימו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות