סוני מפתחת סרט לייב אקשן של One Punch Man

מי שנבחרו על ידי אולפני סוני לכתוב את התסריט לעיבוד הלייב אקשן של One Punch Man הם שני התסריטאים שעומדים מאחורי הסרט ונום

one punch man עונה 2

אולפני סוני מעוניינים לפתח סרט באורך מלא אשר מבוסס על המנגה הפופולרית One Punch Man, כך על פי ידיעה בלעדית של האתר Variety.

על מלאכת כתיבת התסריט הופקדו סקוט רוזנברג וג’ף פינקנר, התסריטאים שעומדים מאחורי עיבוד הלייב אקשן של הסרט ונום. חברת ההפקות Arad Production של אבי וארי ארד אחראית על ההפקה.

על אף שעוד אין שום לו”ז מסודר להפקת הסרט, המקורות של Variety טוענים שסוני נותנת עדיפות גבוהה לפרויקט בשל הפופולריות של המנגה והזדמנות לקשור את עצמה למותג המפורסם.

למי שאינו מכיר, One Punch Man היא פארודיה על ז’אנר גיבורי-העל המערביים. העלילה מספרת על גיבור-על בשם סאיטמה, שמסוגל לנצח כל יריב באגרוף אחד בלבד. השיעמום וחוסר האתגר משפיעים עליו והופכים אותו לאדם אדיש ומתוסכל, שאינו מצליח למצוא ריגושים חדשים בתחום העיסוק הזה.

המנגה של One Punch Man החלה כקומיקס רשת ב-2009 של יוצר אנונימי בשם ONE והפכה לויראלית במהירות ביפן. בשנת 2012 קיבלה עיבוד מחדש בסטנדרטים מקצועיים יותר לתעשיית המנגה והחלה להתפרסם במגזין Young Jump. את הפריצה הגדולה שלה לעולם המערבי עשתה ב-2015 עם סדרת האנימה מבית הסטודיו המפורסם MadHouse. האנימה מורכבת משתי עונות של 12 פרקים כל אחת, בתוספת כמה פרקי ספיישל מהצד.

בנימה אישית יותר, אני די חושש מהתוצאה הסופית של העיבוד הזה. ראשית כל, הסרט של ונום לא היה הצלחה גדולה, בלשון המעטה, אז הבחירה בתסריטאים שלו איננה יוצרת תחושת אופטימיות. מה שיותר גרוע הוא שכבר ראינו איך הוליווד יכולה להשטיח ולהרוס מותגים שהצליחו יפה מאוד ביפן, אז בואו נקווה שמישהו שם הספיק ללמוד מטעויות העבר. אפשר לפחות להתנחם בעובדה שנטפליקס איננה מעורבת, אנחנו לא צריכים עוד זוועה כמו העיבוד שלהם למחברת המוות.

תגובות

במאמר זה

נגישות