סיינפלד עשוי לקבל משחק קווסט בזכות פרויקט מעריצים שאפתני

שני מעריצים שרופים של סדרת הקאלט סיינפלד רוצים לפתח משחק קווסט Point & Click סטייל שנות ה-90 ומבקשים את תמיכת הגולשים בפרויקט

סיינפלד

אפילו 20 שנה אחרי שהסתיימה, הסדרה סיינפלד לא נשכחה מליבם של מעריצים רבים. עכשיו שניים מהם, ג'ייקוב ג'אנרקה (Jacob Janerka) ואיבן דיקסון (Ivan Dixon), רוצים לפתח משחק קווסט שמבוסס על המותג ומבקשים את תמיכת הגולשים בפרויקט השאפתני.

המשחק נקרא בפשטות Seinfeld Adventure וכותרת המשנה שלו הוא "The video game about nothing" ("המשחק על שום דבר"). הגרפיקה שלו היא תמונות ואנימציית פיקסל ארט, בדומה למשחקי הקווסט הנוסטלגיים של חברת LucasArts.

באתר של המשחק הבלתי רשמי תוכלו למצוא הסברים נרחבים על הפרוייקט, כולל סרטון באורך דקה שמציג אותו בקווים כלליים.

בגדול, מדובר בקווסט Point & Click בסגנון של משחקי הז'אנר משנות ה-90. תוכלו לבחור אחת משלוש דמויות אפשריות: ג'רי, ג'ורג' או איליין. אורך המשחק צפוי להיות 30 דקות, עם אפשרות להוצאת פרקי המשך על פי דרישת הקהל. ואפרופו קהל, היוצרים שלו טוענים כי המשחק של סיינפלד אינו מיועד אך ורק למעריצים השרופים והמזדקנים של הסדרה, אלא גם לדור הצעיר שפחות מבין במה מדובר.

מבחינה כלכלית, עוד לא ברור האם המשחק יהיה חינמי, ימומן על ידי פרויקט מימון המונים או בשיתוף פעולה עם צד נוסף. הסיבה מדוע עוד אין תכנית בתחום הזה היא שללא הסכמה על שימוש בזכויות, עורכי הדין עלולים לעוט על היוצרים גם אם הוא יוכרז כמשחק מעריצים חינמי לחלוטין וזה סיכון גדול מדי.

אז מה שני היוצרים כן רוצים מהגולשים? כרגע לא מדובר בתרומות כספיות אלא בבקשה הרבה יותר פשוטה – להביע תמיכה בפרויקט עם ההאשטאג #seinfeldgame והפצת הטריילר ברחבי האינטרנט וברשתות החברתיות. השניים מקווים שבגיבוי התמיכה הזו מצד הגולשים, יהיה להם קל יותר להשיג חוזה שיתיר להם להשתמש בזכויות על סיינפלד כדי לפתח ולהפיץ את המשחק.

תגובות

במאמר זה

נגישות