הספין-אוף Cells At Work Black יעובד לאנימה

סדרת הספין-אוף Cells At Work Black תראה לנו מה קורה בתוך גוף מוזנח וחולה, ותעסוק בנושאים רגישים יותר כמו מחלות מין והתקפי לב

cells at work black

חדשות טובות לאוהבי האנימה בכלל ולמעריצי Cells At Work בפרט – מנגת הספין-אוף Cells At Work Black תעובד למסך הקטן וכבר יש אפילו טריילר זמין לצפייה.

למי שאינו מכיר במה מדובר, Cells At Work היא סדרת אנימה סוג-של חינוכית, שמסבירה על הפעילות של מערכות שונות בגוף האדם, בעיקר על התפקיד של מערכת החיסון על מרכיביה השונים והכדוריות האדומות. בערך כמו החיים הנוסטלגית משנות ה-90 (שאגב, זמינה בנטפליקס) אבל הרבה יותר ברוטלית ומדממת בצורה מוגזמת בדיוק כמו שהיפנים אוהבים לראות על המסך שלהם. Cells At Work Black משחקת על אותו עיקרון אבל הפעם לוקחת את העלילה אל גוף זקן, מוזנח וחולה שסובל מההשלכות הבריאותיות של מתח מתמשך. היא אפילה יותר באופי שלה ועוסקת בנושאים רגישים שלא הופיעו בסדרה המקורית כמו מחלות מין, התקפי לב וכ'ו.

אמנם נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך מדוייק לעליית הסדרה לאוויר, אבל לפי הפרסומים הכיוון הכללי הוא ינואר 2021. Cells At Work עונה 2 מתוכננת לעלות במקביל באותו חודש, אז למעריצי הסדרה הולך להיות מעניין. למי שעד אז רוצה עוד טעימה קטנה משתיהן, פוסטרים של הסדרה החדשה ושל עונת ההמשך אפשר למצוא בידיעה שפורסמה על הנושא באתר של Crunchyroll.

תגובות

במאמר זה

נגישות