5 סדרות גיקיות נשכחות ביוטיוב לשריפת זמן פנוי

החל מפארודיות על אנימה ודיסני ועד לאיך מחשלים להב קלינגוני אמיתי ממתכת, אספנו עבורכם כמה אוצרות נשכחים גיקיים ביוטיוב כדי לשרוף עוד קצת זמן פנוי

deep space 69

אחרי יותר מחודש של הסגר בבית בשל המצב, חלקינו בוודאי כבר מטפסים על הקירות משעמום. כמה כבר אפשר לצפות באותן סדרות בנטפליקס או לחרוש את אותם משחקים במחשב? לכן, בניסיון להעביר לכם את הזמן בנעימים עד שהחיים יחזרו לשגרה, הפעלנו את מכונת הזמן שאין לנו בחיפוש אחר ערוצים, סדרות ושאר אוצרות גיקיים נשכחים ביוטיוב שאולי נחשבים כבר דינוזאורים במונחים של האינטרנט, אבל עדיין אפשר ליהנות מהם מאוד.

Man at Arms

כמה חבר'ה מקצועניים מתחום תעשיית המתכת החליטו שהם רוצים להפיק את הכלים והנשקים שהם רואים בסרטים ובמשחקים. התוצאה בסופו של דבר היא סדרה בשם Man at Arms ביוטיוב, בה כל פרק מתאר יצירת רפליקה. תיאור התהליך יורד לפרטי פרטים, לפעמים אפילו יותר מדי. חסרי הסבלנות שבינינו יכולים לקפוץ לסוף, בו רואים מונטאז' של התוצר בפעולה. אז אם אתם רוצים לראות להב קלינגוני או את Stormbreaker של ת'ור הופכים למציאות – זו ההזדמנות שלכם.

 

Mortal Kombat: Legacy

אחד הניסיונות המעניינים יותר לעבד את מורטל קומבט לטלוויזיה. שודר במקור בערוץ היוטיוב Machinima ז"ל ב-2011. Mortal Kombat: Legacy מכילה שתי עונות, כאשר כל פרק של העונה הראשונה מפרט על סיפור הרקע של דמות אחת ובעונה השנייה מגיעים לטורניר עצמו. פרצוף מוכר שתוכלו למצוא כאן הוא של השחקנית ג'רי ראיין, שידועה בתור הדמות Seven of Nine מהיקום של מסע בין כוכבים והיא מגלמת פה את סוניה בלייד.

 

Deep Space 69

נכון שבקריאה ראשונה הכותרת נשמעת כמו פארודיית פורנו, אבל חכו רגע. זו בעצם סדרת אנימציה קומית על ג'יי והמילטון, הראשון הוא קפטן ספינת חלל שחושב עם האיבר הלא-נכון והשני הוא שותפו הקואלה שנאלץ לנקות אחריו… אוקי, עם קצת דמיון גם התיאור הזה עלול להישמע בעייתי, אבל זו באמת סדרה מצחיקה בדרכה הוולגרית. ואם אהבתם את הסגנון, בערוץ של Mondo Media יש עוד המון אופציות כמו Dick Figures שיט, גם זה נשמע כמו פורנו.

 

Sword Art Online Abridged

יש מי שמתים על הסדרה הזו ויש כאלה שלא סובלים אותה בשל חסרונותיה הרבים, אבל כאשר הפארודיה ביוטיוב טובה יותר מחומר המקור – קשה להתעלם מזה. Sword Art Online Abridged לוקחת את העונה הראשונה של הסדרה ולא משאירה מאחוריה פרות קדושות. אם אהבתם את הסגנון, ממליץ גם לבדוק את A Slap on Titan.

 

 

Twisted – סיפורו הנשכח של ואזיר מלכותי

לאוהבי דיסני עם חוש הומור מפותח – מה אם היו אומרים לכם שג'אפר הוא דווקא הבחור הטוב שמנסה להציל את הממלכה, אלדין הוא שמוק ולסולטן אכפת רק מההרמון והסמים שלו? זו נקודת הפתיחה של Twisted, מחזמר פארודי למבוגרים באורך מלא על סרטי דיסני. בערוץ היוטיוב של Team StarKid תוכלו למצוא סדרה של מחזות זמר פארודיים נוספים, כמו טרילוגיית A Very Potter Musical, אז אתם מוזמנים להיכנס ולחקור. הרי זמן פנוי לא חסר לכם.

תגובות

במאמר זה

נגישות