ראיין ריינולדס עובד על סרט חדש שעוסק במסע בזמן

ריינולדס יעבוד על סרט המד"ב החדש עם שון לוי, הבמאי של "לשחרר את גיא" בכיכובו של הראשון ושעתיד לצאת לבתי הקולנוע בדצמבר הקרוב

לשחרר את גיא

עושה רושם שהשחקן ההיפראקטיבי המועדף עלינו, ראיין ריינולדס, מסרב לקחת הפסקה אפילו לרגע אחד והוא עובד בימים אלה על סרט מד"ב חדש שעוסק בחזרה אחורה בזמן.

בסרט החדש, שנכון לרגע כתיבת שורות אלה שמו עוד לא נחשף, ראיין ריינולדס מגלם אדם ש"חייב לחזור אחורה בזמן כדי לקבל עזרה מעצמו בגיל 13. יחד, הם מתמודדים עם אביהם המנוח, שבאותה תקופה הוא בגיל של ריינולדס". זה תקציר העלילה על פי הידיעה של Hollywood Reporter על הנושא.

נכון לעכשיו עוד אין לוח זמנים מסודר להפקה, אבל הערכות טוענות שהשאיפה היא שהפקת הסרט החדש תחל בסוף השנה הנוכחית ושהוא יגיע אל בתי הקולנוע בסביבות סוף 2021 או תחילת 2022.

הבמאי של הסרט המדובר הוא שון לוי (Shawn Levy), איתו ריינולדס עובד במקביל גם על הסרט לשחרר את גיא. זו נראית כמו תחילתה של שותפות ארוכת טווח בין לוי לריינולדס ויהיה מעניין לראות את הפרי שהיא תישא כאשר לשחרר את גיא יגיע סוף-סוף לבתי הקולנוע. במקור הסרט תוכנן להגיע למסך הגדול ביולי הקרוב, אבל בשל המשבר העולמי הוא נדחה ל-11 בדצמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות