רוז מקייבר מ"אייזומבי" לוהקה לקומדיה על-טבעית חדשה

השחקנית רוז מקייבר מקבלת תפקיד ראשי חדש, הפעם בקומדיה בה היא עוברת לבית חדש ומגלה שהוא כבר מאוכלס על ידי קבוצת רוחות רפאים

רוז מקייבר

אמנם עושה רושם שהימים בהם רוז מקייבר גילמה את הבלשית הזומבים ליב בסדרה אייזומבי לא יחזרו שוב, אבל אין זה אומר שהיא כבר מיצתה לחלוטין את ז'אנר הפנטזיה – השחקנית לוהקה בתור הדמות הראשית בסדרה קומית על-טבעית חדשה בשם Haunted House (הבית הרדוף בתרגום חופשי לעברית).

רוז מקייבר תגלם את סם, שיחד עם בעלה ריאן עברו אל אחוזה גדולה שתשמש כביתם החדש. מה שהם לא יודעים הוא שהבית אינו ריק בכלל וכבר מאוכלס על ידי כמה רוחות רפאים, שרוצות מאוד את תשומת ליבה של סם.

מבחינת שמות נוספים ברשימת הליהוקים, השחקן ברנדון סקוט ג'ונס (גילם את ג'ון וויטון בסדרה המקום הטוב) יגלם רוח רפאים בשם אייזק, איש מיליציה מהמאה ה-18 שרצה למות בשדה הקרב אבל איבד את חייו בדרך הרבה פחות מכובדת. רמז: הוא שלשל את נשמתו חזרה לבורא, תרתי משמע.

על פי הדיווח של Hollywood Reporter, הסדרה היא עיבוד מחדש לסיטקום של רשת הטלוויזיה BBC הבריטית.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה ההפקה של Haunted House עובדת על הפקת פרק פיילוט, שיוצג לקודקודים של רשת CBS כדי שיחליטו האם ממשיכים את הפרויקט או לא. נעדכן אתכם ברגע שנדע על התפתחויות.

למי שבינתיים מתגעגע לזיו פניה של רוז מקייבר על המסך שלו וכבר סיים את אייזומבי, נזכיר שהיא מופיעה גם בסרט נסיך חג המולד בנטפליקס ובסדרה עד עצם היום הזה.

תגובות

במאמר זה

נגישות