המנגה The Promised Neverland תסתיים שבוע הבא

סדרת המנגה המותחת והמצליחה של מגזין שונן ג'אמפ, The Promised Neverland, תגיע אל סיומה ביום ראשון הבא עם פרק 181

the promised neverland

אחת מהמנגות המוצלחות שיצאו לאור במגזין שונן ג'אמפ בשנים האחרונות, The Promised Neverland, תגיע לסיומה בשבוע הבא בפרק 181 וכך המסע של אמה, ריי ונורמן יגיע אל סופו.

למי שאינו מכיר, עלילת The Promised Neverland היא סיפור מתח ואימה על אמה, ריי ונורמן, שלושה ילדים שבילו את כל חייהם בבית יתומים שמח ושליו. התמונה האידילית הזו מתנפצת לרסיסים ברגע שהשלושה חושפים סוד אפל מאוד, שנוגע לתכלית האמיתית של בית היתומים בו הם גרים ומסכן את חייהם, מה שמותיר להם רק ברירה אחת אם ברצונם לשרוד – למצוא דרך לברוח לפני שיהיה מאוחר מדי.

המנגה אויירה על ידי פוסוקה דמיזו (Posuka Demizu) ועלילתה נכתבה על ידי קאיו שיראי (Kaiu Shirai). היא החלה את דרכה במגזין שונן ג'אמפ באוגוסט 2016 והצליחה במשך כמעט 4 שנים של פעילות להחזיק את הקוראים במתח כל פעם מחדש כבר מהפרק הראשון שלה. בתחילת 2019 היא קיבלה גם עיבוד לסדרת אנימה, שלאור הצלחתה הוכרזה לה עונה נוספת כמעט מיד לאחר תום שידורי העונה הראשונה. The Promised Neverland עונה 2 אמורה לצאת בתחילת 2021.

את שלושת פרקי המנגה הראשונים והאחרונים של The Promised Neverland ניתן לקרוא בחינם ובצורה חוקית דרך האתר MangaPlus, שמפרסם תרגומים רשמיים לאנגלית של סדרות היוצאות לאור במגזין שונן ג'אמפ.

בנימה אישית יותר, The Promised Neverland הייתה אחת הסדרות שהייתי הכי מצפה לה כל שבוע והיא תמיד הצליחה להשאיר אותי במתח מה יקרה בהמשך הסיפור. תודה רבה ליוצרים המוכשרים על ההשקעה ומאחל להם בהצלחה בפרויקט הבא שלהם, אם וכאשר יהיה אחד כזה.

תגובות

במאמר זה

נגישות