נטפליקס מפתחת סדרת אנימה חדשה של "הרוח במעטפת"

"הרוח במעטפת" תצטרף ל"קאובוי ביבופ" ולמותגים גדולים אחרים מעולם האנימה. האם זו האסטרטגיה החדשה של נטפליקס בנוגע לתכנים מבוססי קומיקס?

הרוח במעטפת

שירות הסטרימינג נטפליקס ממשיך להסתער על כל מותג אנימה שהוא יכול לשים עליו את ידיו, כאשר הפעם מדובר בהכרזה על סדרה חדשה של הרוח במעטפת, שעלילתה אמורה להכיל בתוכה איזשהו ספין שעוד לא ראינו.

מותג הרוח במעטפת החל את דרכו ב-1989 כסדרת מנגה שעלילתה עוסקת בסוגיות אתיות של עולם בו התודעה האנושית יכולה לעבור מהגוף האורגני אל מכונות. לאחר מכן לאורך השנים יצאו תחתיו מספר סדרות וסרטי אנימציה, ובשנה שעברה יצא לראשונה עיבוד לייב אקשן לא מוצלח בכיכובה של סקארלט ג'והנסון.

הכרזה זו מצטרפת לסדרה של הכרזות בנוגע לתכני אנימה בנטפליקס, כולל גרסת לייב אקשן של קאובוי ביבופ וסדרת אנימציה חדשה של Ultraman. אין ספק כי נטפליקס מכוונים גבוה ואף לוקחים סיכון מסויים עם מותגים שבעיני מעריצי אנימה רבים נחשבים כקלאסיקות, וכל טעות עלולה ליצור תגובות זועמות כמו שראינו עם העיבוד האחרון למחברת המוות.

אם תרשו לי לתת פרשנות קצרה לאירועים האחרונים, יכול להיות שבנטפליקס החליטו לתת דגש גדול על תכני אנימה לאור תהליך ה"גירושין" בינה לבין מארוול, שנובעים מהרצון של דיסני לרכז את כל התכנים של האחרונה בשירות סטרימינג נפרד. הדבר בא לידי ביטוי בביטול הפרויקטים המשותפים – עד כה בוטלו לוק קייג', איירון פיסט ודרדוויל כאשר הצפי הוא שהביטול הבלתי נמנע של ג'סיקה ג'ונס יוכרז אחרי העונה השלישית של הסדרה. לכן, נטפליקס עושה מאמץ למלא את החור שנוצר באמצעות מותגי קומיקס אחרים שיכולים לעורר עניין.

סדרת האנימה החדשה של הרוח במעטפת תהיה זמינה למנויי נטפליקס לא לפני 2020.

תגובות

במאמר זה

נגישות