אמה סטון תככב בסרט לייב אקשן על קרואלה דה ויל

האם הסרט על קרואלה דה ויל בכיכובה של אמה סטון יצליח יציג פן אחר של הדמות וישחזר את ההצלחה של הסרט מליפיסנט עם אנג'לינה ג'ולי?

אמה סטון

אמה סטון תככב בתור הנבלית האייקונית שונאתהכלבים וחובבתהפרווה, קרואלה דה ויל, בריבוט לייב אקשן חדש לקלאסיקת 101 כלבים דלמטים. הריבוט יהיה סיפור המקורות של הנבלית האופנתית, וימוקם בתחילת שנות ה-80 עם אווירה פאנקיסטית.

https://www.youtube.com/watch?v=qxXFIAAUmdQ

מסתמן כי קרייג גילספי, במאי הדרמה הקומית האינדית אני, טוניה, שהיתה מבוססת על סיפורה האמיתי של מחליקת הקרח טוניה הארדינג, יביים את הריבוט. דיסני אוהבים ללהק במאי אינדי לבלוקבאסטרים שלהם, דבר שהוכיח את עצמו רבות בסרטי מארוול כמו במקרי הצלחות הפנתר השחור וראיין קוגלר ותור: ראגנארוק וטייקה וואייטיטי.

סרט האנימציה מ-1961, המוכר גם בשמו על כלבים וגנבים, היה מבוסס על 101 דלמטים, ספרה מ-1956 של דודי סמית הבריטית. הסרט קיבל כבר רימייק ליב אקשני קאמפי למדי ב-1996, בו כזכור גלן קלוז הנפלאה גלמה את דה ויל, כמו גם בסיקוול מ-2000. שני הסרטים לא זכו לביקורות אוהדות בניגוד לסרט המצוייר האהוב, ועומדים על 39% ו-31% באתר רוטן טומאטוז.

השאלה המעניינת תהיה האם בדומה לנבלית מליפסנט בסרט הסולו שלה, בכיכובה של אנג׳לינה ג׳וליסרט הסולו של דה ויל של אמה סטון גם יציג אותה כאנטיגיבורה יותר מאשר נבלית, או שמא למי ששואף להרע לכלבלבים אין שום מחילה?

אגב מליפסנטהסיקוול לבלוקבאסטר הפנטזיה שהכניס למעלה מ-758 מליון דולר בקופות העולמיות, כבר צולם. מליפסנט 2 יגיע לבתי הקולנוע במאי 2020, עם חזרתן של ג׳ולי ואל פנינג, והצטרפותה של מישל פייפר, שלאחרונה הצטרפה גם לסיקוול של אנטמן, בתור ג׳נט וואן דיין, הוואספ המקורית.

תגובות

במאמר זה

נגישות