דום חוגג יום הולדת 25 עם חבילת הרחבה למשחק המקורי

ג'ון רומרו הדגים מספר שלבים חדשים לשחקן יחיד של המשחק Sigil, חבילת ההרחבה של דום המקורי. והוא אינו היחיד שציין את יום ההולדת של המותג הקלאסי

דום איטרנל Doom Eternal

ב-10 בדצמבר 1993, לפני 25 שנה, יצא לאור המשחק הראשון בסדרת דום. לכבוד המאורע המשמח, יוצר המשחק המקורי, ג'ון רומרו, הכריז על משחק חדש בשם Sigil.

Sigil, לדברי ג'ון רומרו, הוא "היורש הרוחני" הבלתי רשמי של דום. הוא יהיה מורכב מתשעה שלבים לשחקן יחיד ותשעה שלבי Deathmatch למשחק מרובה משתתפים ברשת. קחו בחשבון שכדי להפעיל אותו תצטרכו להתקין קודם עותק של דום הקלאסי, מה שבעצם הופך את Sigil ליותר חבילת הרחבה מאשר משחק חדש בפני עצמו. בכל אופן, Sigil יהיה זמין להורדה בחינם החל מפברואר 2019.

רוצים לראות את Sigil בפעולה? ג'ון רומרו שידר אמש חלקים מהמשחק בחשבון הטוויץ' שלו:

Watch John Romero's Twitch Stream from TheRomero on www.twitch.tv
במקביל, הבוס של חברת ID, ג'ון קארמק, התייחס גם הוא לאירוע בציוץ טוויטר עם מכתב ארוך שעוסק בתהליך הפיתוח של המשחק. אמנם חלקו הגדול של המכתב מתעסק בהיבטים טכניים כמו יצירת הטקסטורות ואפקטים קוליים, אך הוא גם מדבר על המורשת שהמשחק השאיר אחריו בז'אנר משחקי הפעולה מגוף ראשון.

גם בת'סדה, חברת ההפצה של משחקי דום המודרניים יותר, לא נשארה אדישה וציינה את התאריך עם סרטון שמסכם בקצרה מה עבר על המותג המפורסם הזה ב-25 השנים האחרונות. אגב, אולי תרצו להוריד קצת את הווליום לפני שתלחצו על פליי.

ננצל את הזדמנות זו ונאחל לדום בעצמנו יום הולדת שמח!

תגובות

במאמר זה

נגישות