ג'וזף מול יגלם את האנטגוניסט בסדרת שר הטבעות

ג'וזף מול, שגילם במשחקי הכס את בנג'ן סטארק, יגלם בשר הטבעות את האופוזיציה לדמויות אותן יגלמו השחקנים וויל פולטר ומרקלה קבנה

ג'וזף מול

ליהוק חדש הוכרז באופן רשמי לקראת תחילת ההפקה של סדרת שר הטבעות המצופה של שירות הסטרימינג אמאזון – השחקן האנגלי ג'וזף מול יגלם את התפקיד של האנטגוניסט המרכזי בסיפור.

האתר Deadline מרחיב ואומר כי על אף שאין אישור רשמי באיזו דמות בדיוק מדובר, הערכה היא שהשחקן יכנס לנעליו של דמות בשם אורן (Oren). הוא יהיה האופוזיציה לדמויות אותן יגלמו שני השחקנים והקולגות על הסט, וויל פולטר ומרקלה קבנה, שההכרזה על ליהוקם נעשתה במהלך החודשים האחרונים. כמו כן, על פי מקורות שונים בתעשייה עושה רושם שעבודת הליהוק עוד נמצאת בעיצומה ושאנו צפויים לשמוע על ליהוקים נוספים לפחות עד סוף שנת 2019.

אם במבט ראשון ג'וזף מול נראה לכם מוכר איכשהו אך אינכם בטוחים מאיפה, תנו לנו לעזור לכם – הוא גילם בסדרת משחקי הכס את הדמות של בנג'ן סטארק, אחד מהריינג'רים של משמר הלילה על החומה הצפונית, אחיו הצעיר של המלך אדארד סטארק ודוד לילדיו ולג'ון סנואו. נחמד לראות כאשר שחקן מצליח להתקדם מתפקיד משני וזניח לתפקיד מרכזי.

על פי לוח הזמנים הנוכחי, שלב ההפקה בפועל של הסדרה יחל בשנה הבאה. על אף זאת, עוד אין שום צפי מתי התוצר הסופי אמור להיות זמין לצפייה. בואו רק נקווה שמכונת ההייפ המשומנת שנבנית סביב הסדרה לא תיצור ציפיות גבוהות מדי שעלולות חס וחלילה שלא להתממש.

תגובות

במאמר זה

נגישות