גלימה ופיגיון של מארוול לא תחודש לעונה שלישית

אחרי תקופה של כמעט חצי שנה מתום העונה השניה של גלימה ופיגיון בה לא שמענו על חידושה לעונה נוספת, במהלך סוף השבוע הוכרז על ביטולה

גלימה ופיגיון

מחלקת הטלוויזיה של מארוול ממשיכה לצמצם את הנוכחות של מותגיה בכל הערוצים ופלטפורמות הסטרימינג שאינן דיסני פלוס – הפעם הוכרז על הביטול של הסדרה גלימה ופיגיון אחרי שתי עונות בלבד.

גלימה ופיגיון שודרה ב-Freeform, תחנת טלוויזיה אמריקאית שנמצאת בבעלות של דיסני. תחילה הייתה הערכה של המעריצים כי הסדרה תמשיך בדיסני פלוס, אך מאחר ולא הוגשה בקשה לחידושה מאז שהעונה השניה הגיעה לסיומה בחודש מאי האחרון, הערכה זו הלכה ונחלשה ככל שהזמן חלף. במהלך הסופ"ש אושר רשמית שהסדרה לא תחזור.

"אנחנו כה גאים בגלימה ופיגיון ובסיפורים המלהיבים שסדרה זו סיפרה", נכתב בהצהרה של Freeform כפי שפורסם ב-Deadline. "אנו גם מודים מקרב לב לטאלנטים המדהימים אוליביה הולט ואוברי ג'וזף על שהפיחו חיים בדמויות האהובות הללו ולשואוראנר ג'ו פוקסקי על חזונו. אנו מודים לשותפים שלנו במארוול טלוויזיה על שתי עונות נפלאות ומקווים שנוכל למצוא פרויקט אחר יחד".

ההודעה על ביטול הסדרה קיבלה טאץ' אישי יותר באמצעות חשבון הטוויטר של השחקנית הראשית, אוליביה הולט, שפרסמה הודעה ארוכה בנוגע לעד כמה היא מודה וגאה בתפקיד שהיא גילמה.

גם ג'ו פוקסקי התייחס להחלטה בשרשרת ארוכה של ציוצים בטוויטר, שנביא חלק ממנה כאן:

תגובות

במאמר זה

נגישות