ג'סיקה ג'ונס עונה 3 תגיע ביוני הקרוב לנטפליקס

במקביל להכרזה בנוגע לעליית ג'סיקה ג'ונס עונה 3, שתהיה גם העונה האחרונה, פורסם טיזר קצרצר בחשבון האינסטגרם של השחקנית קריסטן ריטר

ג'סיקה ג'ונס עונה 3

השחקנית קריסטן ריטר תחזור בפעם האחרונה לנעליה של גיבורת-העל המחוספסת בחודש הבא במסגרת ג'סיקה ג'ונס עונה 3, שתסמל גם את סוף השותפות ארוכת השנים בין נטפליקס לבין מארוול.

יחד עם ההכרזה על חלון הזמן של עליית העונה לשידור, פורסם גם טיזר קצרצר באינסטגרם בו רואים את ג'סיקה במצב ברירת המחדל שלה – יושבת בפאב ומטביעה את עצמה באלכוהול – אך הפעם משהו כנראה מטריד אותה לאור העובדה שהיא מרסקת את הכוס שמוחזקת בידה.

 

View this post on Instagram

 

JESSICA JONES 3 – coming soon. 😈

A post shared by Krysten Ritter (@therealkrystenritter) on

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך עלייה מדוייק של הסדרה, אך השמועות ברשת טוענות שמדובר באמצע חודש יוני. הערכה זו מתבססת על העובדה שעוד לא ראינו טריילר מלא של ג'סיקה ג'ונס עונה 3 שיקדם את הסדרה, ופשוט לא סביר שיעלו את העונה לנטפליקס בלעדיו. לכן, ההנחה היא שבתחילת יוני יפורסם טריילר מלא עם תאריך מדוייק להמשך החודש.

כאמור, העונה הבאה של ג'סיקה ג'ונס תהיה גם האחרונה ותסמל את פירוק השותפות בין מארוול לנטפליקס באופן סופי. הסיבה לכך היא שענקית הקומיקס האמריקאית מארוול, ששייכת כיום לחברת דיסני, תייעד את התכנים הטלוויזיוניים העתידיים שלה באופן בלעדי לשירות הסטרימינג החדש דיסני פלוס – המתחרה הגדול הבא של נטפליקס אשר יתחיל לפעול בגבולות ארצות הברית החל מחודש נובמבר השנה.

תגובות

במאמר זה

נגישות