האם משחק חדש של משפחת סימפסון יוכרז ב-E3 הקרוב?

תמונת טיזר שפורסמה בטוויטר אומרת שמשחק חדש תחת המותג של סדרת האנימציה משפחת סימפסון עתיד להיות מוכרז בכנס E3, שיתקיים השנה ב-11 ביוני

משפחת סימפסון

שבועיים ויום בלבד נותרו עד לפתיחת כנס המשחקים השנתי E3 בלוס אנג’לס ואנו מקבלים טיזר מכיוון לא צפוי – המשפחה הכי צהובה בטלוויזיה האמריקאית, משפחת סימפסון.

הודעת טיזר שפורסמה בעמוד הטוויטר הרשמי של E3 הודיעה כי הכותבים והמפיקים של סדרת האנימציה המפורסמת יגיעו לכנס כדי לשאת הצהרה. ההודעה כוללת את מועד ההכרזה, תמונה של משפחת סימפסון מתאגדת בהתלהבות סביב מכשיר הטלוויזיה וכיתוב של “פרטים נוספים בקרוב”.

כיאה לכל טיזר שמכבד את עצמו לא תמצאו בו מידע רב על ההכרזה, מה שכמובן מתדלק את חרושת השמועות סביבה – יש שטוענים כי מדובר בגרסה מחודשת של Virtual Springfield משנות התשעים, אחרים אומרים שידברו על משחק המשך ל-The Simpsons: Hit & Run, ויש את היותר פסימיים שאומרים שבטח מדובר במשחק מובייל שולי כלשהו מאחר וכל תעשיית הגיימינג לוטשת עיניים לכיוון השוק זה במוקדם או במאוחר לאור הרווחיות שלו.

כולנו נהיה קצת חכמים יותר בנושא ב-11 ביוני, תאריך פתיחת דלתות הכנס של E3 ומועד ההכרזה הקשורה למשחק חדש של משפחת סימפסון על פי ההודעה לעיל. אפשר רק לקוות שלהכרזה זו יתלווה גם דמו או לפחות טריילר שימחיש לנו את המשחק החדש שבדרך, בהנחה שאכן מדובר במשחק ולא במשהו אחר שלא חשבנו עליו.

תגובות

במאמר זה

נגישות