אמיליה קלארק בהודעת פרידה אמוציונלית ממשחקי הכס

אחרי שמשחקי הכס הגיעה סוף-סוף לסיומה, אמיליה קלארק מפרסמת פוסט פרידה ממעריצי הסדרה באינסטגרם בו היא מתקשה למצוא את המלים להעביר את תחושותיה

אמיליה קלארק

סדרת משחקי הכס הגיעה לאחרונה לסיומה וזה הזמן עבור חברי הצוות שהשתתפו בפרויקט הגרנדיוזי הזה לנצל את ההזדמנות לדברי סיכום. אחת מהן היא השחקנית אמיליה קלארק, שגילמה בסדרה את דמותה של דאינריז טארגריין.

אמיליה קלארק פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה פוסט ארוך בו היא מנסה למצוא את המלים לסכם את כל מה שעבר עליה בסדרה של HBO בשנים האחרונות:

"הניסיון למצוא את המלים לכתוב את הפוסט הזה השאיר אותי מוצפת מבחינת כמה שאני רוצה להגיד אך המלים מרגישות קטנות בהשוואה למשמעות של דאני והסדרה הזו עבורי. אם הדרקונים היה פרק עצום בחיי הבוגרים. האישה הזו כבשה את כל ליבי. הזעתי באש הדרקונים, הזלתי דמעות למען אלה שעזבנו את משפחתינו מוקדם וסחטתי את מוחי כדי להצדיק את חאליסי, המלים, השמות והפעולות שניתנו לי. משחקי הכס עיצבה אותי בתור אישה, שחקנית ובת אדם".

בהמשך הפוסט היא גם מודה למעריצים שהשקיעו מעצמם רגשית בדמות עוד לפני שקלארק בכלל חבשה את הפאה הבלונדינית בפעם הראשונה על המסך.

 

View this post on Instagram

 

Finding the words to write this post has left me overwhelmed with how much I want to say but how small words feel in comparison to what this show and Dany have meant to me. The mother of dragons chapter has taken up the whole of my adult life. This woman has taken up the whole of my heart. I’ve sweated in the blaze of dragon fire, shed many tears at those who left our family early, and wrung my brain dry trying to do Khaleesi and the masterful words, actions (and names) I was given, justice. Game of Thrones has shaped me as a woman, as an actor and as a human being. I just wish my darling dad was here now to see how far we’ve flown. But to you, dear kind magical fans, I owe you so much thanks, for your steady gaze at what we’ve made and what I’ve done with a character that was already in the hearts of many before I slipped on the platinum wig of dreams. Without you there is no us. And now our watch has ended. @gameofthrones @hbo #love #motherofdragonsoverandout

A post shared by @ emilia_clarke on

אמיליה קלארק מלווה אותנו בתור דאינריז עוד מהעונה הראשונה של משחקי הכס, אז התחילה כנערה נמלטת שמסורסרת על ידי אחיה הסאדיסט. בדרך היא עברה לא מעט שינויים, לטוב ולרע.

תגובות

במאמר זה

נגישות