“פיפוש: האודישן” החל בקמפיין מימון המונים בהדסטארט

יוצרי "פיפוש: האודישן" פתחו בקמפיין למימון המונים על מנת לאפשר להם להתחייב על השקת המשחק בתחילת שנת 2020, כמו כן מימון של תוכן נוסף למשחק

פיפוש: האודישן

אחרי כמעט 20 שנה מאז שיצא לראשונה למחשב, משחק הקווסט הישראלי פיפוש עושה ניסיון לקאמבק מודרני עם פיפוש: האודישן וכדי להגשים את מטרה זו פתח בקמפיין מימון המונים בהדסטארט, בנוסף לעמוד ה-Patreon שנפתח בנובמבר האחרון.

מטרת גיוס הכספים בקמפיין נועדה כדי לאפשר למפתחי המשחק להתחייב לחלון זמן ספציפי להשקתו והסכום המינימלי הנדרש הוא 150 אלף ש”ח. אם הסכום יושג, ההתחייבות היא להשיק את פיפוש: האודישן בתחילת שנת 2020. הקמפיין רק החל היום ועומדים לרשותו 46 ימים.

“במשחק החדש שעתיד לצאת בתחילת 2020 אתם תשחקו את פיפוש שמשחק בסרט מדע-בדיוני עתיר תקציב”, נכתב בתיאור של הקמפיין. “אתם תתחילו מתפקיד שולי של גופה ותצטרכו לטפס מעלה בסולם התפקידים. גיבור המשחק לא בוחל באמצעים ואתם תדרשו לתחבולות ומזימות, רכילות, קִימְבּוּן, בַּחֲשָׁנוּת, מאגיה שחורה, וקורטוב אלימות פיזית”. בנוסף, מובטח לשלב במקביל מגוון של עלילות משנה.

מי שיתרמו 70 ש”ח יקבלו חולצה של פיפוש, אך מי שירצה את המשחק המלא למחשב או למובייל יצטרך לתרום לפחות 90 ש”ח. מי שמעוניין לתרום יותר יכול לתת 150 ש”ח ולהשתתף באירוע ההשקה של המשחק, ומי שמרגיש נדיב בצורה יוצאת דופן יכול להיפרד מ-1,200 ש”ח(!) כדי לדבב את אחת הדמויות ובכך להשאיר את חותמו על תעשיית הגיימינג הישראלית לעד.

עושה רושם כי היוצרים של פיפוש: האודישן מסתכלים רחוק וכבר הרכיבו טבלה של אבני דרך למקרה וסך התרומות יעבור את הסף המינימלי של 150,000 ש”ח. אבני הדרך הללו, שמגיעות בקפיצה של 20 אלף שקל כל אחת, כוללות מגוון של בונוסים כמו דמויות חדשות, קאמבק של דמויות מוכרות מהעבר, אפשרות להחליף תלבושות לפיפוש, סצינת סיום מורחבת של המשחק ועוד.

בנוגע לשאלה מדוע גם הדסטארט וגם Patreon, המפתח אלעד טבקוב ענה כי “הפטראון נתן לנו רוח גבית מטורפת, ואין ספק שלא היינו מגיעים עד הלום בלעדיהם. ניסינו גם לחשוף אותם כמה שיותר לתהליך הפיתוח. הסכומים שם מפורסמים באופן פומבי ואפשר להבין שזה לא קרוב לסכומי הפקה של משחק בסדר גודל שאנחנו מדברים עליו. מקווים שתומכי הפטראון יבינו שזה הצעד הבא ושאנחנו אוהבים אותם מאוד”.

עכשיו כל מה שנותר לעשות, אחרי שתרמתם כמובן, הוא להחזיק אצבעות ולאחל לפיפוש בהצלחה!

תגובות

במאמר זה

נגישות