קאמבק ישראלי: פיפוש חוזר ואתם יכולים לתמוך בו

רועי ורנן גלוזמן, האחים שיצרו את סדרת המשחקים המקורית של פיפוש בשנות התשעים, עושים קאמבק לדמות האהובה ומבקשים את תמיכת הגולשים

פיפוש

זקני השבט שבינינו בוודאי זוכרים את פיפוש, סדרת משחקי הקווסט הישראלית משנות התשעים. צמד האחים שפיתחו את המשחקים המקוריים, רועי ורנן גלוזמן, הכריזו על קאמבק של הדמות האהובה בסדרת משחקים חדשה.

הגלוזמנים פתחו עמוד Patreon כדי שהגולשים יוכלו לתמוך כלכלית בפיתוח הפרקים החדשים שבדרך. הנה קטע ממה שנכתב בהודעת הפתיחה:

"במליאת 20 להיעלמו של השחקן, איש הבמה והתופעה האנושית חזי פיפוש, החלטנו להחזיר לחיים את סדרת משחקי הנפל פיפוש משנות התשעים בפורמט של טרילוגיה בת ארבעה פרקים למובייל, לטאבלט ולמחשב".

בדף תמצאו גם את פירוט התשורות שתקבלו בהתאם לגובה תרומתכם – החל מגישה מוקדמת לתכנים ודמואים תמורת 5 דולרים, כלה בהשתתפות בצ'אט דיסקורד חודשי עם המפתחים תמורת 10 דולרים ועד להופעת שמכם לנצח נצחים בקרדיטים עבור השקעה כספית גבוהה יותר. נכון לרגע כתיבת שורות אלה נרשמו לעמוד 65 מנויים, וסביר להניח שלאור פופולריות העבר של המשחק המספר הזה עוד צפוי לעלות.

על פי לוח הזמנים שניתן על ידי המפתחים, הפרק הראשון בסדרת המשחקים החדשה אמור לצאת לאור בספטמבר 2019, כלומר בערך שנה מהיום. בינתיים, מי שלא זכה להכיר את משחקי פיפוש או שנתקף בפרץ נוסטלגיה פתאומי יכול להוריד אותם בחינם ובאופן חוקי דרך האתר מסע אל העבר, שמאגד בתוכו שלל נאה של משחקי נוסטלגיה.

אופציה נוספת, במקרה והזמן שלכם קצר מדי מכדי להתעמק במשחק, היא להשלים את החור בהשכלה באמצעות הוידאו המצורף מטה של ערוץ היוטיוב אולדסקול.

תגובות

במאמר זה

נגישות