הבטא הפתוחה של Injustice 2 למחשב יצאה היום לדרך

גיבורי העל של DC מגיעים למחשב עם Injustice 2 ואתם יכולים לקבל טעימה ממשחק המכות של מפתחת סדרת משחקי מורטל קומבט מבלי לפתוח את הארנק

העיבוד הקולנועי של ליגת הצדק נמצא ממש מעבר לפינה, אבל גיבורי העל של DC עושים כרגע את דרכם לא רק אל הקולנוע אלא גם למחשב עם הבטא הפתוחה של משחק המכות Injustice 2.

הבטא הפתוחה של Injustice 2 החלה היום וניתן להתנסות בה באמצעות הורדת המשחק דרך החנות הוירטואלית סטים או דרך החנות הוירטואלית של מיקרוסופט. היא תהיה זמינה עד לצאת המשחק המלא לחנויות ב-14 בנובמבר, בדיוק באותו שבוע בו יוצא הסרט של ליגת הצדק לקולנוע. אין ספק שהתזמון כלל איננו מקרי. רק נזכיר לכם שמאחורי הפיתוח של Injustice 2 עומדת חברת NetherRealm, מי שהביאה לנו את משחקי מורטל קומבט האחרונים והמוצלחים.

Injustice 2, שהוא המשך ישיר של המשחק הקודם בסדרה, Injustice: Gods Among Us, מציע רשימה ארוכה של דמויות מוכרות מ-DC איתן תוכלו להיכנס אל הזירה – החל מבאטמן, סופרמן, הפלאש ושאר חברי ליגת הצדק ועד לנבלים אייקוניים כמו הארלי קווין וברייניאק. המשחק מכיל מצב סיפור שהתקדמותו אמור להשתנות על פי הדמות אותה בחרתם לגלם והבחירות שלה לאורך הדרך, כאשר עושה רושם מהטריילר שהנבל המרכזי הפעם הוא ברייניאק. כמובן שקיימים גם מצבי משחק מקוונים שיאפשרו לכם לנסות את כישוריכם מול שחקנים אחרים מרחבי העולם. בנוסף, קיימת במשחק מערכת לשדרוג הציוד והיכולות של כל דמות.

כאמור, המשחק המלא יהיה זמין לרכישה החל מה-14 בנובמבר, יום שלישי בשבוע הבא. הגרסאות של Injustice 2 לקונסולות האקס בוקס 1 והפלייסטיישן 4 זמינות עוד מחודש מאי האחרון.

תגובות

במאמר זה

נגישות