לחיים: המתים המהלכים הוא עכשיו גם יין ממותג

אם תמיד רציתם לסיים את הארוחה שלכם עם כוס יין מבקבוק שמעוטר בלוסיל או בידיים מרקיבות של זומבים, הפנטזיה המוזרה שלכם יכולה להתגשם

לא, זו איננה מתיחה של האחד באפריל ואנחנו לא שתינו יותר מדי, אבל יכול להיות שמישהו ב-AMC באמת הגזים קצת עם האלכוהול והחליט שזה רעיון טוב להשיק ליין בקבוקי יין של המתים המהלכים.

המרצ'נדייז הבלתי שגרתי הזה הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין AMC לבין חברת Lot18, האחרונה היא יצרנית יינות בינלאומית מפורסמת. הליין מורכב משלושה סוגים שונים של בקבוקי יין אדום, כל אחד מהם מתהדר בשמה של דמות מרכזית אחרת מהסדרה: 2016 California Petite Sirah עם ריק גריימס, 2016 California Cabernet Sauvignon עם דריל דיקסון, ו-2016 Bourbon Barrel Red Blend עם ניגן, האנטגוניסט שכולנו אוהבים לשנוא.

כל אחד מבקבוקי היין הללו מגיע עם תיאור קצר שמנסה להתחבר אל הדמות ששמה מעטר אותו. הנה חלק ממה שנכתב על בקבוק היין של ניגן:

"ניגן הוא האיש שכולנו אוהבים לשנוא, אבל חייבים לכבד את הסגנון הבלתי מתפשר שלו. היין האדום הזה גם הוא קשוח ומחוספס, מה שיוצר ארומה עשירה של וניל, שוקולד מריר וקרמל".

אם קראתם עד פה ואתם עדיין חושבים שאנחנו עובדים עליכם, כנסו לאתר של היצרנית ותראו בעצמכם. ליין היינות של המתים המהלכים זמין למכירה במחיר השקה זול יחסית החל מאמש, כאשר בקבוק יין יחיד יעלה לכם 22 דולר בלבד. ניתן להזמין את הליין כולו ב-59 דולר או להזמין עד תריסר בקבוקי יין בבת-אחת.

תגובות

במאמר זה

נגישות