האורביל של סת׳ מקפרלן תמשיך לשוטט בחלל בעונה שניה

הוכרזה עונה שניה של האורביל אחרי שהעונה הראשונה הפכה להיות הסדרה הנצפית ביותר ברשת פוקס בתקופה האחרונה, וסת' מקפרלן זוכה לתשבוחות

רשת פוקס חידשה את האורביל של סת׳ מקפרלן לעונה שניה. החדשות מגיעות לאחר שהפרמיירה של הדרמה הקומית המד״בית הציבה את עצמה כנצפית ביותר והמדורגת הכי גבוה של פוקס, מאז הפרמיירה של אופרת הסבון ההיפ-הופית אימפריה, ואף נמצאת בין טופ שלוש הסדרות המצליחות החדשות של עונת הסתיו.

זהו כמובן לא שיתוף הפעולה הראשון של מקפרלן עם פוקס, אחרי שיצר ברשת 16 עונות (ועוד סופר) של הסיטקום המצוייר, איש משפחה, בו הוא גם משמש כמדבב ראשי. האורביל היא ההזדמנות הטלווזיונית הלייב אקשנית הראשונה שניתנה למקפרלן לככב בה, כמו גם ההזדמנות ליצור מחווה אחת גדולה (משהו בין ספוף לריפ-אוף) לסטאר טראק, הפרנצ׳ייז האייקוני היקר ללבו. העונה הראשונה תסתיים ב-13 פרקים מצומצמים, כשלצידו של מקפרלן מככבת אדריאן פאליקי, לשעבר מסוכני ש.י.ל.ד. מספר הפרקים של העונה השניה טרם פורסם.

מייקל ת׳ורן, נשיא מחלקת הבידור בפוקס אמר: ״שוב, סת׳ הכה חזק עם הצופים, הוא הגיש סדרה מלאה באופטימיות, דרמה וההומור שלו שהוא הסימן המסחרי שלו. אנחנו רוצים להודות לו ולשאר הקאסט הכשרוני, כמו גם למפיקים ולצוות, על עונה ראשונה מופלאה. אנחנו לא יכולים לחכות לראות לאן האורביל תסע בעונה השניה״.

האורביל צברה תשומת לב ייחודית בקרב חובבים רבים של סטאר טראק, הטוענים שהיא למעשה יותר ״טראקית״ מאשר הנסיון הטלוויזיוני האחרון של הפרנצ׳ייז עצמו בסטאר טראק: דיסקברי, שמשודרת בארץ דרך נטפליקס. בהתרשמות הראשונית שלנו מהאורביל היה נראה כי היא לא לחלוטין מצליחה לגבש את הזהות הז׳אנריסטית שלה, אבל כן משחזרת קסם טלוויזיוני ישן מהסוג שאולי שווה לעקוב אחריו, במיוחד עכשיו עם חידושה לעונה נוספת.

תגובות

במאמר זה

נגישות