נרדמתם? כל ההכרזות הגדולות מכנס בליזקון 2017

וורלד אוף וורקראפט חוזר לשורשים, מה חדש בחבילת ההרחבה של Hearthstone ומי ניצח באליפות העולם? כל החדשות החמות מכנס בליזקון 2017

אם אתם מעריצי סטארקראפט, הרת'סטון, Heroes of the Storm או כל משחק אחר של בליזארד, סביר להניח שלא ישנתם אפילו לשניה בסוף השבוע האחרון בו נערך כנס בליזקון 2017. במקרה ובכל זאת ניקרתם מול המסך ואתם חוששים שאולי פספסתם משהו חשוב, הנה כל ההכרזות המעניינות ביותר.

סטארקראפט 2 בחינם לכולם

משחק האסטרטגיה המפורסם סטארקראפט 2 יעבור למודל החינמי של Free to Play. בפועל זה אומר שכולם יקבלו אל החשבון שלהם בחינם את הפרק הראשון בטרילוגיה, Wings of Liberty. אם כבר רכשתם בעבר את הפרק הראשון, אל חשש – תקבלו במקומו בחינם את הפרק השני, Heart of the Swarm. את הקמפיינים הנותרים לשחקן יחיד, Legacy of the Void ו-Nova Covert Ops תוכלו לרכוש במרוכז במחיר של 15 דולר בלבד.

מבחינת המולטיפלייר, קרבות על דרגות (Ranked) יהיו פתוחים גם עבור שחקנים חינמיים, אבל רק אחרי שהם יצברו 10 נצחונות ב-First Win of the Day.

World of Warcraft מקבל הרחבה וחוזר לשורשים

למרבה הפלא משחק התפקידים המקוון ההמוני של בליזארד, World of Warcraft, ממשיך לפעול ולהתחדש. אבל יש מי שאינם מרוצים מהשינויים הבלתי נגמרים במשחק ורוצים לחזור אל הגרסה המקורית, זו שהייתה לפני הגעת חבילות ההרחבה הרבות. אחרי בערך עשור של תחנונים ותלונות בנושא, השנה בכנס בליזקון המעריצים סוף-סוף קיבלו מענה.

השחקנים יוכלו בעתיד להתחבר לשרת מיוחד שבו תרוץ הגרסה המקורית של World of Warcraft ללא חבילות הרחבה. לשרת יקראו World of Warcraft Classic וכרגע עוד אין תאריך מדוייק מתי הוא יעלה לאוויר.

אך אם אתם דווקא בעד חידושים, לא תצאו מהכנס בידיים ריקות – הוכרזה חבילת הרחבה חדשה בשם Battle for Azeroth. כרגיל, השחקנים יוכלו לקדם את הדמויות שלהם במספר דרגות נוספות מעלה ולחקור מקומות חדשים. אבל החידוש המרכזי הוא התמקדות גדולה מאוד בקונפליקט בין הסיעות, כאשר שחקני ה-Horde וה-Alliance יוכלו להילחם זה בזה על השליטה בקבוצת איים חדשה.

Kobolds and Catacombs – חבילת ההרחבה החדשה של Hearthstone

חובבי משחק הקלפים סיימו את בליזקון עם ההכרזה השנתית על חבילת הרחבה חדשה שנקראת Kobolds and Catacombs. החבילה הזו תהיה קצת שונה ממה שהכרנו עד כה – היא תציג מצב משחק חדש לשחקן יחיד בשם Dungeon Run, במהלכו יצטרכו השחקנים להביס שמונה בוסים רנדומליים כדי לשים יד על השלל הנחשק.

בנוסף, החבילה תציג קלפים עם מכניקה חדשה בשם Recruit, שתאפשר בתנאים מסויימים לזמן מפלצות מהחפיסה ישירות אל הלוח מבלי לבזבז עליה מנה. חלק מהקלפים יהיו זמינים כבר החל מהשבוע הבא במצב הארינה, כאשר כל מי שיתחבר למשחק באותה תקופה יקבל בחינם קלף אגדי בשם Marin the Fox.

שתי דמויות חדשות בדרך ל-Heroes of the Storm

הבאטל רויאל שזורק דמויות מכל המשחקים של בליזארד לזירה אחת הכריז על שתי דמויות חדשות בדרך – הראשונה היא הקשת האנזו מ-Overwatch והשניה היא הדרקונית אלכסטראזה מ-World of Warcraft. שתי הדמויות קיבלו סרטון סינמטי משותף בו הן נלחמות זו בזו. בנוסף, נאמר כי המשחק צפוי לסדרה של שינויים במערכות השונות שלו, דוגמת המכניזם של דמויות בעלות הסוואה.

Overwatch – דמות, סרטון ואליפות העולם

וכמובן שאי אפשר לסכם את בליזקון 2017 בלי הלהיט Overwatch. משחק הפעולה התחרותי יקבל בקרוב דמות חדשה בשם Moira, שתתווסף לארסנל הדמויות בעלות יכולות ריפוי. בנוסף, כאילו שאין מספיק קרוסאוברים בין המשחקים של בליזארד, Overwatch יוסיף בקרוב מפה חדשה בשם Blizzard World עם רפרנסים לכל המשחקים של המפתחת פלוס אוסף של סקינים לדמויות שנלקחו מכותרים אחרים.

כמו כן, במקביל להכרזה על החידושים הללו פורסם ביוטיוב סרטון סינמטי חדש. הפעם הסרטון מדבר על הדמות ריינהארט בצעירותה ומציג את סיפור הרקע של הלוחם המשוריין בעל המבטא הגרמני הכבד.

עוד אירוע חשוב שהתרחש בכנס בליזקון 2017 הוא אליפות העולם השנתית ב-Overwatch. אל הגמר הגיעו הנבחרות של קנדה ודרום קוריאה, כאשר האחרונים לקחו את הגביע… שוב. טוב, קצת קשה להביס קבוצה ממדינה בה גיימינג תחרותי נחשב הספורט הלאומי עוד מהתקופה שאנשים ידעו מה זה World Cyber Games…


Did You Geek out Today?

 • Overwatch Character Keychains
 • Overwatch Wallets
 • Overwatch Team Player Snapback Cap
 • Warcraft Durotan Plush Slippers
 • World of Warcraft Polos - Exclusive
 • Heroes of the Storm Action Figures Series One

  תגובות

  במאמר זה

  נגישות