משחקי הכס עונה 8 תעלה לשידור בחצי הראשון של 2019

בכיר ברשת הטלוויזיה האמריקאית HBO חשף את חלון הזמן בו היא שואפת לשדר את משחקי הכס עונה 8, העונה האחרונה שתסיים את קו העלילה הנוכחי

צופים רבים ברחבי העולם מחכים בקוצר רוח לעליית משחקי הכס עונה 8, העונה האחרונה אשר תסתום את הגולל על הסיפור הנוכחי מעולם הפנטזיה של ג'ורג' ר. ר. מרטין. אמנם עוד אין לנו תאריך מדוייק, אבל מתברר שחלון הזמן אליו מכוונת רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO הוא החצי הראשון של שנת 2019.

על פי ידיעה שפורסמה ב-Entertainment Weekly, המידע הזה על תאריך היציאה המשוער של משחקי הכס עונה 8 נחשף על ידי קייסי בלויס (Casey Bloys), שבמסגרת תפקידו אחראי על שיבוץ לוח השידורים של HBO. בלויס אמר את הדברים במסגרת אירוע לעיתונות של Television Critics Association.

משחקי הכס עונה 8 תהיה שונה מהותית בהרכבה מהעונות הקודמות: היא אמנם תכיל שישה פרקים בלבד, מה שיהפוך אותה לעונה הקצרה ביותר בסדרה, אבל כל פרק יהיה קרוב באורכו לזה של סרט קולנוע. זו גם הסיבה מדוע העונה האחרונה של הסדרה נדחתה לשנת 2019 – ההפקה צריכה זמן רב יותר כדי ללטש את המוצר הסופי. בואו נקווה בהזדמנות זו שבאותה שנה קוראי שיר של אש ושל קרח, סדרת הספרים עליה מבוססת משחקי הכס, ידעו קצת נחת ושהספר האחרון רוחות החורף סוף-סוף ינחת על מדפי חנויות הספרים אחרי אינסוף דחיות.

אמנם 2019 תחתום את קו העלילה הנוכחי של משחקי הכס, אבל ב-HBO עוד לא מוותרים לחלוטין על העולם שיצר ג'ורג' ר. ר. מרטין וככל הידוע לנו לפחות רעיון אחד לסדרה מקדימה כבר התחיל לקרום עור וגידים בדמות פרק פיילוט שהוזמן.

תגובות

במאמר זה

נגישות