לא מפתיע: "רוחות החורף" יצא לאור לא לפני 2019

רוחות החורף, הספר השישי בסדרת שיר של אש ושל קרח, לא יצא לאור השנה. על אף זאת, יש לנו גם בשורות טובות לקוראים של ג'ורג' ר. ר. מרטין

קוראי שיר של איש ושל קרח, סדרת הספרים עליה מבוסס הלהיט של HBO, משחקי הכס, כבר בטח רגילים לקבל בשורות רעות. לכן, הם לא יתפלאו לשמוע שהספר הבא בסדרה, רוחות החורף, נדחה ולא יצא לאור השנה.

"לא, החורף עוד לא מגיע… לא בשנת 2018, לפחות", כתב הסופר ג'ורג' ר. ר. מרטין בנושא זה בבלוג הרשמי שלו. "תיאלצו להמשיך לחכות לרוחות החורף".

קוראי שיר של אש ושל קרח מחכים ליציאתו של רוחות החורף עוד משנת 2011, אז הוציא הסופר את הספר החמישי בסדרה, שנקרא ריקוד עם דרקונים.

מצד שני, באותה נשימה הפוסט האחרון בבלוג של ג'ורג' ר. ר. מרטין מביא עמו גם בשורה אחת חיובית – הספר אש ודם, הראשון מתוך מיני סדרת ספרים חדשה שמקדימה את מאורעות קו העלילה המרכזי, יצא לאור ב-20 בנובמבר השנה. הספר יעסוק בהיסטוריה של בית טרגריאן ויציג את המאורעות שהובילו אל מצבה של אם הדרקונים, דנריס, כפי שהוצג בתחילת משחקי הכס.

במקביל, בחזית הטלוויזיונית עוד אין חדש  – העונה השמינית והאחרונה של משחקי הכס תעלה לשידור לא לפני שנת 2019, ועל אף הדיבורים על סדרות ספין-אוף כאלה ואחרות עוד לא ראינו התקדמות ממשית בנושא זה.

תגובות

במאמר זה

נגישות