האריסון פורד ידבב את תפקיד האנימציה הראשון בקריירה שלו

השחקן המפורסם האריסון פורד לוהק לדבב בסרט האנימציה "החיים הסודיים של חיות המחמד 2", אשר עתיד לצאת אל בתי הקולנוע בשנה הבאה

החיים הסודיים של חיות המחמד 2 התהדר השבוע במדבב אייקוני במיוחד. האריסון פורד מצטרף לקאסט הסיקוול של אולפני אילומיניישן ויוניברסל, בתפקיד הדיבוב הראשון בקריירה הארוכה והמפוארת שלו. הסרט מיועד להגיע לבתי הקולנוע ביוני 2019.

החיים הסודיים, שאילומיניישן הוציאו ב-2016 בין לבין סרטי המיניונים שלהם, הכניס בקופות הגלובליות סכום היסטרי של למעלה מ-875 מליון דולר, על תקציב של כ-75 מליון, כך שהסיקוול היה רק עניין של זמן. במאי הבית של אילומיניישן, כריס רינאו, ישוב לביים גם הפעם, ומחזיר איתו את קאסט המדבבים הכולל את הקומיקאי קווין הארט (שלאחרונה כיכב בסיקוול אחר שהפך ללהיט-הענק, ג׳ומנג׳י: שורדים בג׳ונגל), אריק סטונסטריט (הידוע כקמרון האהוב ממשפחה מודרנית), לייק בל (מ-Wet Hot American Summer) וג׳ני סלייט (בקרוב בוונום).

נוסף לפורד, מצטרפים גם טיפאני האדיש, שבשנה שעברה הפכה לכוכבת בין לילה עם צאת הקומדיה Girls Trip; ניק קרול, שיצר את Big Mouth, האנימציה מבית היוצר של נטפליקס בה הוא מדבב יחד עם סלייט; ופאטון אוסוולט (סוכני ש.י.ל.ד). נרמז כי אוסוולט יחליף את לואי סי.קיי כמקס הכלב, הדמות הראשית של הסרט הקודם. זאת לאחר שערוריית ה-metoo של סי.קיי, שהתוודה כי פרטיה נכונים, ובעקבות כך יצא מהשואוביז, לפחות לבנתיים. אוסוולט מגיע עם נסיון דיבוב יוקרתי בדמותו של רמי, החולדה-שף האהוב מיצירת המופת הפיקסארית רטטוי.

תגובות

במאמר זה

נגישות