כוכבת באטלסטאר גלקטיקה לוהקה לסדרת מד"ב של נטפליקס

סדרת המד"ב החדשה אליה לוהקה קייטי סאקהוף נקראת "חיים אחרים", בה היא תגלם ראש צוות של אסטרונאוטים בחיפוש אחר חיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ

השחקנית קייטי סאקהוף, אותה אולי אתם זוכרים מתפקידה בתור סרן קארה "סטארבק" ת'רייס מסדרת המד"ב באטלסטאר גלקטיקה, לוהקה לסדרת מד"ב חדשה של שירות הסטרימינג המפורסם נטפליקס.

הסדרה החדשה נקראת Another Life, או בתרגום חופשי לעברית חיים אחרים. אורך הסדרה המדוברת יהיה עשרה פרקים והיא נוצרה על ידי אהרון מרטין, שישמש גם בתור השואוראנר שלה.

מבחינת העלילה, קייטי סאקהוף תגלם בסדרה החדשה את הדמות ניקו ברקינרידג' (Niko Breckinridge), אסטרונאוטית שהיא וצוותה מחפשים אחר צורת חיים חייזרית תבונית. הצוות נשלח לחקור אחר קורותיו של חפץ חייזרי שנפל לידיהם. במהלך המסע, הצוות ייתקל בסכנות שמאיימות על הסיכוי של חבריו לחזור הביתה בחתיכה אחת.

זו ההפקה השניה של נטפליקס בה קייטי סאקהוף לוקחת חלק. בעבר היא גילמה את התפקיד הנשי הראשי של סדרה בשם Longmire במשך שש עונות, מתוכן עונות ארבע עד שש הופקו על ידי נטפליקס.

הסדרה באטלסטאר גלקטיקה החלה את שידוריה בשנת 2003 בערוץ המד"ב האמריקאי Sci-Fi והסתיימה בשנת 2009. עלילת הסדרה סיפרה על צי של ספינות חלל במנוסה עם מה שנשאר מהמין האנושי, אחרי שרובוטים מתוחכמים בשם "סיילונים", שחלקם יכולים להיראות כמו בני אדם ולהיטמע באוכלוסיה מבלי שאפשר יהיה לזהות אותם, הובילו להשמדת כוכב הבית שלהם.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו שום פרטים נוספים על Another Life, אך נעדכן אתכם ברגע שיהיו כאלה.

תגובות

במאמר זה

נגישות