סרט המשך ל"מקום שקט" נמצא בדרך

סרט האימה המדובר של ג׳ון קרסינסקי, "מקום שקט", הכניס קרוב לרבע מיליארד דולר תמורת השקעה זעומה של 20 מיליון בלבד, מה שסלל את הדרך לסרט המשך

2018 עוד צעירה, אך כבר הביאה איתה כמה הפתעות קולנועיות. בראשן ללא ספק נמצאת ההצלחה של מקום שקט, סרט האימה המדובר של ג׳ון קרסינסקי, יוצא המשרד האמריקאי. הלהיט כבר הכניס למעלה מ-235 מליון דולר ברחבי העולם על תקציב זעום של כ-20 מליון דולר, כך שההכרזה של פאראמאונט על סרט ההמשך היתה רק בגדר עניין של זמן.

מוקדם יותר השבוע (ד׳) במהלך כנס הקולנוע סינמה קון בלאס וגאס, פאראמאונט בישרו פיתוח הסיקוול לסרט בו קרסינסקי גם כיכב לצד אישתו, השחקנית אמילי בלאנט (השטן לובשת פראדה, אל תוך היער). השניים מגלמים הורים במשפחה שורדת, לאחר שיצורים עיוורים השתלטו על כדה״א, והם מחסלים כל רעש העומד בדרכם. מנכ״ל פאראמאונט, ג׳ים גיאנופולוס, שבעבר היה היו״ר של פוקס, אמר בכנס על הסרט המקורי: ״אם הייתם אומרים לי לפני חמש שנים שסרט כמעט אילם בכיכובו של הבחור המצחיק ביותר, ג׳ים מהמשרד, היה הופך ללהיט בפאראמאונט, הייתי אומר ׳טוב, כדאי לי ללכת לעבוד בפאראמאונט׳״.

מעבר לזה שנראה כי פאראמאונט מתכננים להפוך את מקום שקט לפרנצ׳ייז, גיאנופולוס לא נתן פרטים מרובים לגבי הסיקוול, כולל תאריך מיועד לעלייתו לאקרנים. בנתיים, קרסינסקי עצמו עובד על פרוייקט מד״ב חדש שיביים עבור פאראמאונט בשם Life on Mars, המבוסס על סיפור קצר בשם We Have Always Lived on Mars קרסינסקי בנתיים לא עתיד לככב בסרט, אך כן יהיה בין מפיקיו.

לפאראמאונט היה רצף לא מוצלח של סרטים שכשלו להרוויח במשך תקופה ארוכה. בין הכשלונות האחרונים נמצאים שתיקה של מרטין סקורסזה, אמא! השנוא על הקהל של דארן אורונופסקי, לחיות בקטן המשונה של אלכסנדר פיין והרוח במעטפת בכיכובה של סקארלט ג׳והנסון – כולם לא הצליחו להחזיר את התקציב שלהם; והכחדה המד״בי של אלכס גרלנד, שכשל בקופות האמריקאיות, והאולפנים אף ויתרו על הפצתו בעולם ושלחו אותו כידוע ישירות לנטפליקס.

תגובות

במאמר זה

נגישות