סדרת הפריקוול הראשונה של משחקי הכס הוזמנה לפרק פיילוט

עלילת הסדרה החדשה של משחקי הכס תתרחש אלפי שנים לפני הנוכחית, ותציג את האמת המזעזעת מאחורי יצירת המהלכים הלבנים מצפון לחומה

כס הברזל, משחקי הכס

סדרת הפריקוול הראשונה של משחקי הכס סוף סוף נמצאת בדרכה באופן רשמי. ברשת HBO הזמינו פרק פיילוט מהתסריטאית ג׳יין גולדמן, שעבדה על אחד מחמשת פרוייקטי-ההמשך הנמצאים בפיתוח עבור סדרת הדגל שלהם, שטרם מצאה לעצמה תחליף.

הסדרה עתידה להתרחש אלפי שנים לפני אירועי משחקי הכס, כשגולדמן תציג את נפילת עידן הזהב של הגיבורים בעולם – הישר לתקופתו החשוכה ביותר. נאמר כי הפריקוול יחשוף את סודותיה המבהילים ביותר של ווסטרוז ואת המקורות האמיתיים של המהלכים הלבנים, בצורה כזו שתזעזע את כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים על הסיפור.

טרם נמסרו פרטים לגבי עלייתו של הפריקוול לאוויר, אך נראה כי תעבור לפחות שנה משידורו של פרק הפינאלה של משחקי הכס ועד תחילת הסדרה הממשיכה, לפי דבריו של קייסי בלויס, נשיא התוכן של HBO. ״אני רוצה שהעונה האחרונה של משחקי הכס תהיה העונה האחרונה של משחקי הכס, אני לא רוצה להשתמש בה לפתוח משהו אחר, אני רוצה שהיא תעמוד כסיום של סדרת הטלוויזיה הכי גדולה של כל הזמנים״, בלויס הוסיף.

גולדמן מוכרת בעיקר בתור התסריטאיתהשותפה של הבמאי מת׳יו ווהן, איתו עבדה על כל סרטיו החל מאבק כוכבים, דרך קיק אס ואקסמן: ההתחלה ועד שני סרטי קינגסמן. אך דווקא אלו הם שני התסריטים שכתבה לבדה, שאולי צריכים להדאיג את חובבי ווסטרוז וסביבתההמעון של מיס פרגרין לילדים משונים הפושר של טים ברטון וגולם רצחני (The Limehouse Golem במקור) הכושל לחלוטין.

גולדמן כתבה את הסיפור לפרוייקט הפריקוול יחד עם ג׳ורג׳ ר. ר. מרטין בעצמו, יוצר סדרת ספרי הפנטזיה שיר של אש וקרח, עליה מבוססת משחקי הכס. התסריטאית תכהן כשואוראנרית של הסדרה, ותפיק אותה לצידו של מרטין ועוד. באשר לעתידם של צמד השואוראנרים של משחקי הכס, דייוויד בניוף ודי.בי ווייס, השניים יהיו עסוקים עם סיומה של התופעה הטלוויזיוניתלאחר שנבחרו לכתוב ולהפיק סדרה חדשה של סרטי מלחמת הכוכבים.

תגובות

במאמר זה

נגישות