פורטנייט הוא המשחק המכניס ביותר לשנת 2019

פורטנייט עדיין מחזיק בתואר המכובד על אף ירידה חדה של 25 אחוזים מההכנסות לעומת השנה הקודמת. פוקימון גו במקום השני בהפרש של כמה מאות אלפי דולרים

פורטנייט

אומרים שהכסף מדבר ולפי הסיפור שיש לו לספר היום, עושה רושם שלאנשים עוד לא נמאס ממשחק הבאטל רויאל פורטנייט – המשחק של Epic Games הכניס השנה לא פחות מ-1.8 מיליארד דולר על אף שמדובר במשחק חינמי במודל Free to Play.

פורטנייט מצליח עדיין לשמור על הכתר על אף ירידה משמעותית של 25% מההכנסות בהשוואה לשנה שעברה, אז הכניס סכום של 2.4 מיליארד דולר. אחריו בהפרש של כמה מאות אלפי דולרים תוכלו למצוא במקום השני את פוקימון גו עם 1.4 מיליארד דולר בלבד. כנראה שהטירוף מלפני שנתיים סביב המשחק כבר נרגע.

שאר המצעד עלול לגרום לגיימרים הותיקים שבינינו, אלה שמעדיפים מה שנקרא "משחקי פרימיום", לנוע בחוסר נוחות בכסא. במקום השלישי נמצא פיפא 19 למחשב ולקונסולות, שהכניס רק 786 מיליון דולר, כלומר בערך חצי מהכסף של פוקימון גו והפרש של יותר ממיליארד לעומת פורטנייט. אאוץ'.

להלן משחקים נוספים בטבלת המכניסים ביותר. כל המספרים הם במיליוני דולרים ומתייחסים גם למשחקים ישנים יותר שעדיין מרוויחים כסף.

  1. Call of Duty: Modern Warfare – 645
  2. Grand Theft Auto 5 – 595
  3. FIFA 20 – 504
  4. Call of Duty: Black Ops 4 – 487

כל הנתונים הללו מגיעים מחברה בשם Superdata ואת תמצית הדו"ח שלהם ניתן לקרוא באתר Venturebeat. בין הפרטים המעניינים: הדו"ח אמנם מצביע על מגמת ירידה בקניית משחקי פרימיום בשנים האחרונות אבל חוזה צמיחה מחודשת בתחום בזכות משחקים בפרופיל גבוה שעתידים לצאת השנה כמו Cyberpunk 2077 ו-The Last of Us Part II. עוד לא אבדה תקוותינו.

תגובות

במאמר זה

נגישות