"פוקימון גו" הוא המושג המבוקש ביותר בארץ על פי גוגל

על פי נתונים שפורסמו היום על ידי גוגל, פוקימון גו הוא המושג המבוקש ביותר בעברית שהוקלד במנוע החיפוש ב-12 החודשים האחרונים

אם למישהו היה ספק עד כמה ההיסטריה ברשת סביב פוקימון גו הייתה רצינית בזמנו, הנה נתון מעניין שיוכיח לכם מעל לכל ספק – על פי גוגל, פוקימון גו הוא המושג המבוקש ביותר במנוע החיפוש הפופולרי.

הדירוג מתבסס על פי כמות החיפושים של גולשי גוגל בארץ בשפה העברית ב-12 החודשים האחרונים, כלומר ממרץ 2016 ועד למרץ 2017. עוד נקודה מעניינת שעולה מן הנתונים – במקום החמישי בדירוג תמצאו את האייפון 7, הסמארטפון החדש מבית אפל שרבים כה ציפו לו. חלק גדול משאר הדירוגים במצעד זה מתמקדים בספורט, אך תמצאו בו נושאים מתחומים נוספים כמו שמעון פרס ומחיר למשתכן.

להלן הדירוג המלא:

  1. פוקימון גו
  2. מחיר למשתכן
  3. פרטנר
  4. שמעון פרס
  5. אייפון 7
  6. שרון פרי
  7. יורו 2016
  8. הפועל באר שבע
  9. ענבל אור
  10. ריו 2016

נתונים אלה מתפרסמים על ידי גוגל לקראת לקראת כנס DIGIT השנתי, שיתקיים מחר ויעסוק בעיתונות הדיגיטלית בארץ ובעולם. בין ההרצאות השונות תוכלו למצוא את גיא לרר, מגיש התכנית הצינור, ואת יעל שפריר מהאתר Playbuzz. התכנייה המלאה של הכנס זמינה לעיון באתר הרשמי.

יושב ראש כנס DIGIT, רועי כ"ץ, אמר בתגובה על תוצאות הדירוג של גוגל כי "סדר היום החדשותי בישראל ממשיך לאבד רלוונטיות מול המידע החדשותי אחריו הישראלים מחפשים ברשת".

כנס DIGIT יתקיים מחר בבית הספר סמי עופר לתקשורת בבינתחומי הרצליה החל מתשע בבוקר. אמנם הכניסה למקום היא בחינם, אך שימו לב שהיא מותנית ברישום מראש דרך האתר.

תגובות

במאמר זה

נגישות