"אמונת המתנקש" יהפוך לסדרת טלוויזיה, אולי תופיע בנטפליקס

הסרט הכושל של "אמונת המתנקש" לא יעצור את יוביסופט, שמתכננת סדרת טלוויזיה חדשה. שמועות אומרות כי היא עשויה להופיע בנטפליקס

עושה רושם שהביקורות הנוראיות לסרט אמונת המתנקש, שמבוסס על סדרת המשחקים Assassin's Creed של חברת יוביסופט, לא יצליחו לקבור את המותג הזה כל כך מהר – לאחרונה נודע כי מתוכננת סדרת טלוויזיה שמבוססת על אותו עולם תוכן.

מידע זה התפרסם במסגרת שאלות ותשובות מול איימר אזייזיה (Aymar Azaizia), ראש מחלקת התוכן של מותג Assassin's Creed ביוביסופט, שנערך בפורום של Reddit בשבוע שעבר. אזייזיה נשאל האם הוא יכול לספר משהו על הסדרה החדשה, שעד לאותו רגע הוגדרה כשמועה בלבד. הנה מה שהוא ענה:

"לא. חברים, זה הולך להיות כמו עם הסרט. ניקח את הזמן כדי לוודא שאנחנו מעניקים משהו שאנחנו גאים בו. אבל אם תהיתם האם זה בתכניות שלנו אז… כן".

במלים אחרות, אזייזיה מאשר את קיומה של הסדרה אך מסרב לספק פרטים עליה.

הנה עוד חלק מעניין של הפאזל – בשנה שעברה אמר מנכ"ל יוביסופט, ייבס גואילמוט (Yves Guillemot), שהחברה מקיימת דיונים מול נטפליקס בנושא הפקת סדרת טלוויזיה משותפת, בדומה להפקות המשותפות שיש לנטפליקס עם מארוול. אם נחבר את שני החלקים יחדיו, בהחלט יכול להיות שסדרת אמונת המתנקש שנמצאת בימים אלה בפיתוח אכן מיועדת לשידור אצל נטפליקס.

על אף שאמונת המתנקש הצליח להיות מעט רווחי – הכניס 240 מיליון דולר בקופות מול הפקה בשווי של 125 מיליון דולר – הוא עדיין ספג אש כבדה מהמבקרים. באתר Rotten Tomatoes הוא קיבל ציון בלתי מחמיא של 17 אחוז, וגם אנחנו לא בדיוק התלהבנו ממנו.

תגובות

במאמר זה

נגישות