אשלי ברץ' תחזור לפרק בונוס של Before The Storm

שתי המדבבות של הדמויות הראשיות של Life is Strange חוזרות לפרק בונוס של Before The Storm. יהיה זמין להורדה בתחילת שנת 2018

אם התאכזבתם בזמנו לגלות שהמדבבת אשלי ברץ', קולה של קלואי פרייס, הוחלפה ברגע האחרון במשחק הפריקוול Before The Storm, תשמחו לדעת כי היא אמורה לחזור להופעה אחת אחרונה בפרק בונוס מיוחד שנקרא Farewell ("פרידה" בתרגום חופשי).

עלילת פרק הבונוס תתרחש כאשר מקס מ-Life is Strange עוד הייתה בארקדיה ביי, מה שאומר כי גם המדבבת שלה חנה טלה (Hannah Telle), תחזור אל הקאסט באופן חד פעמי. צפו בהצצה אל מאחורי הקלעים של פרק הבונוס:

בזמנו אשלי ברץ' הייתה מנועה מלדבב את קלואי ב-Before The Storm בגלל שביתה של איגוד המדבבים בה היא חברה. כתוצאה מכך, היא הוחלפה על ידי ריהאנה דיברייס. אמנם האחרונה עושה עבודה לא רעה בתור קלואי פרייס הצעירה והקצת פחות מתוסבכת, אבל עדיין מעריצים רבים התאכזבו לשמוע על החילוף.

חזרתה של אשלי ברץ' אל מאחורי המיקרופון איננה אומרת שריהאנה דיברייס עזבה את הפרוייקט. אמנם לא נשמע את קולה, אבל ריהאנה דיברייס עדיין תיקח חלק בתור שחקנית ה-Motion Capture של קלואי.

Life is Strange: Before The Storm הוא משחק מקדים כרונולוגית לעלילה של המשחק המקורי. הפעם הדמות הראשית היא קלואי, החברה הטובה ביותר של מקס שנתיים לפני שהאחרונה חוזרת אל ארקדיה ביי. העלילה מתמקדת ביחסים של קלואי עם משפחתה המצולקת וביחסיה הנרקמים עם רייצ'ל אמבר, חברה לספסל הלימודים שעתידה להיעלם בתחילת Life is Strange.

פרק הבונוס של Before The Storm יופץ בתחילת שנת 2018, ויהיה זמין עבור מי שרכש את פרקי הסדרה מראש.

תגובות

במאמר זה

נגישות