כל הסיבות מדוע שנת 2018 תהיה נהדרת לחובבי אנימה

הרבה סדרות אנימה גדולות ופופולריות יחזרו לעונות חדשות בשנת 2018. הנה המדריך המקוצר שכל חובב אנימה חייב לקרוא לפני שעונת שידורי החורף תחל

אנחנו אמנם רק בתחילת חודש דצמבר, אבל אפשר כבר עכשיו לחוש כיצד השנה האזרחית החדשה, 2018, אורבת לנו מעבר לפינה. שנת 2018 הולכת להיות שנה נהדרת לכל מי שאוהב אנימה. מדריך לכל הסדרות הגדולות שאמורות לחזור אל המסך בשנה הבאה:

My Hero Academia עונה 3

הסדרה שהוכיחה לעולם כי גם היפנים יודעים לעשות סיפור טוב על גיבורי-על. בעוד העונה השניה ששודרה השנה התמקדה בעיקר בפיתוח הדמויות השונות של הנפשות הפועלות סביב הפרוטגוניסט האוהב עלינו, בעונה השלישית אתם יכולים לצפות להתקדמות דרסטית בעלילה שאולי בסופה תזילו דמעה או שתיים מהתרגשות. קשה לדעת עד כמה העלילה תתקדם הפעם כי עוד לא ידוע כמה פרקים יהיו בעונה, 12 או 25, אז יש בהחלט למה לצפות.

Attack on Titan עונה 3

הפעם סטודיו Wit השכילו לא לחכות 4 שנים בין עונה לעונה, ומוציאים את העונה השלישית של Attack on Titan כבר בקיץ 2018. עושה רושם שהאופי של העונה השלישית יהיה שונה באופן מהותי ממה שהכרנו עד כה – פחות לחימה לחיים ולמוות מול טיטאנים אוכלי אדם, יותר פוליטיקה ותככים אנושיים שמאיימים מבפנים על קיומה של מה שנשאר מהגזע האנושי.

One Punch Man עונה 2

סאיטמה, כמה שהתגעגענו אליך! העונה הראשונה של גיבור-העל החזק אך גם האדיש ביותר בעולם, One Punch Man, נוצרה על ידי סטודיו Madhouse והפכה ללהיט היסטרי. אמנם את העונה השניה יפיקו J.C. Staff., אבל עם קצת מזל הם לא יצליחו לדפוק את סדרת האנימה הנפלאה הזו.

Sword Art Online עונה 3

בין אם אתם חולים עליו ובין אם אתם נמנים עם שונאיו, קיריטו הגיימר החרשן הולך בקרוב לצלול אל עוד משחק של מציאות מדומה וכנראה איכשהו להציל את היום. שתי דמויות מרכזיות חדשות אמורות להצטרף אל הקאסט בעונה החדשה, ויהיה מעניין לראות איך הן אמורות להשתלב בסיפור. בנוסף, בשנת 2018 אמורה לעלות לשידור גם סדרת אנימה ספין-אוף שמבוססת על העולם הוירטואלי של Gun Gale Online, אותו הכרנו בעונה השניה.

Overlord עונה 2

את הנקרומנסר הכל-יכול ואת צבא המפלצות שלו נראה שוב על המסך כבר בחורף הקרוב. האם הוא יצליח לקדם את מזימתו להשתלט על העולם, בין או בכח או בין אם בדרכים אחרות? נחיה ונראה.

סדרות ממשיכות

בין הסדרות שכבר רצות על המסך וימשיכו איתנו אל 2018 ניתן למצוא את בורוטו, ההמשך הבלתי נחוץ לסדרה נארוטו; ואת בלאק קלובר, שהוארכה ל-51 פרקים ושעל אף שעשתה רושם ראשוני די רע בתחילת הדרך, מראה בפרקים האחרונים מגמה קלה של שיפור.


Did You Geek out Today?

  • חולצה one punch man
  • בובות פופ one punch man
  • מגן מצח נארוטו
  • מכנסי נשים נארוטו
  • חרב של אסונה Sword Art Online
  • פיגר של אסונה Sword Art Online

תגובות

במאמר זה

נגישות