להיט חדש? Apex Legends צובר 25 מיליון הורדות בשבוע

משחק הבאטל רויאל החדש Apex Legends של החברות Respawn ו-EA ממשיך לצבור הישגים מרשימים, ומנכ"ל חברת הפיתוח מספר על השבוע המטורף שעבר עליו

Apex Legends

האם יכול להיות שהמשחק החדש של המפתחת Respawn וחברת ההפצה EA מסתמן בתור הלהיט החדש בקרב משחקי הרשת? שבוע בלבד לאחר יציאתו Apex Legends צבר מעל ל-25 מיליון הורדות, הישג מכובד לכל הדעות בזמן כה קצר.

לפני שעות אחדות הודיע וינס זמפלה, מנכ"ל חברת Respawn, על אבן הדרך המשמעותית הזו באמצעות חשבון הטוויטר שלו:

ההישג הזה מצטרף לעובדה כי כבר ביומו הראשון של Apex Legends הוא רשם לעצמו 2.5 מיליון הורדות, כאשר 600,000 שחקנים מחוברים לשרתיו ברגע השיא. וינס זמפלה מסכם את השבוע המוצלח שעבר עליו ועל המותג החדש בפוסט מיוחד שפורסם באתר הרשמי של EA. בנוסף, אל אותו פוסט מצורף סרטון ערוך עם סטרימרים מרחבי יוטיוב וטוויץ' שניסו את המשחק.

יהיה מעניין לראות האם בטווח הרחוק Apex Legends ימשיך לגדול או לכל הפחות האם הוא יצליח לשמור על עניין לאורך זמן בעיני 25 מיליון השחקנים שכבר הורידו אותו, או שמא מדובר בטרנד חולף בלבד שחיי המדף שלו קצרים. כמו שאומרים – נחיה ונראה.

למי שאינו מעודכן, Apex Legends הוא משחק פעולה באטל רויאל חדש שמזכיר במידה מסוימת את פורטנייט – השחקנים מוצנחים אל שדה קרב שמתכווץ במימדיו עם הזמן ועליהם למצוא את הנשק והציוד הדרושים להם כדי לנצח את היריבים עד שרק אחד נשאר לעמוד על רגליו.

המשחק זמין להורדה בחינם לפלייסטיישן 4 ולאקס בוקס 1, אך אם תעדיפו לשחק אותו על המחשב תצטרכו קודם להירשם לחנות הוירטואלית Origin.

תגובות

במאמר זה

נגישות