וויל סמית' מופיע כג'יני בטריילר החדש של אלאדין

הטריילר מציג את הג'יני הכחול בכיכובו של וויל סמית', כמו כן דיסני מתייחסת לדאגה נוספת שעלתה בקרב המעריצים מאז שפורסמו התמונות הראשונות מהסרט

וויל סמית' ג'יני

אם תהיתם איך וויל סמית' אמור להיראות בתור הג'יני בגרסת הלייב אקשן של אלאדין, טריילר חדש של הסרט מספק סוף-סוף את התשובה לשאלה זו. למי שקצר בזמן, מומלץ לקפוץ בטריילר ל-0:45.

בחודש דצמבר האחרון פורסמו תמונות ראשונות מהעיבוד החדש של אלאדין, בהן רואים את וויל סמית' מופיע בדמות אדם רגיל למראה. הדבר גרר תגובות שליליות מצד המעריצים, שציפו לג'יני כחול עור כפי שהופיע בסרט האנימציה המקורי של דיסני בדיבובו של השחקן רובין וויליאמס ז"ל. בדיסני מיהרו להסביר כי בתמונות הללו הג'יני מופיע תחת תחפושת אנושית, וככל הנראה הטריילר הזה נועד בין היתר כדי להוכיח למעריצים שאכן כך הדבר.

דאגה נוספת שעלתה בקרב המעריצים והושמעה בקול רם ברחבי הרשת הייתה השאלה האם עלילת הסרט תעבור שינויים מהותיים, דוגמת סוף גרסת הלייב אקשן של ספר הג'ונגל. בתגובה לכך, בדיסני הודיעו כי על אף שנוספה לסרט דמות חדשה שאמורה לשמש חברתה הטובה של הנסיכה יסמין, העלילה תיצמד לזו שאנחנו כבר מכירים.

גרסת הלייב אקשן של אלאדין צפויה להגיע אל אולמות הקולנוע ברחבי העולם ב-24.5, אז נראה האם דיסני הצליחו אחרי כל כך הרבה שנים לשמור על הקסם שאיפיין את סרט האנימציה הקלאסי.

תגובות

במאמר זה

נגישות