דנאי גורירה תפרוש בעונה 10 של המתים המהלכים

המתים המהלכים סופגת מכה חדשה כאשר דנאי גורירה, השחקנית שמככבת בסדרה בתור מישון, הכריזה על פרישתה. אך האם היא תחזור למותג בקונסטילציה אחרת?

דנאי גורירה, מישון

עוד מכה קשה לסדרת המתים המהלכים של AMC – השחקנית דנאי גורירה, שגילמה בסדרה את דמותה של מישון, תעזוב סופית את הסדרה במהלך העונה העשירית.

לפי הדיווח של האתר הוליווד ריפורטר, דנאי גורירה חתמה על עסקה חדשה מול ההפקה, לפיה לא רק שהיא תפרוש מהסדרה אלא החלק שלה בעונה העשירית של המתים המהלכים יהיה מוגבל למספר פרקים בודדים בלבד.

מדובר במכה כואבת נוספת לסדרה מאחר ובעונה התשיעית פרש ממנה אנדרו לינקולן, השחקן שגילם את הדמות הראשית, ריק גריימס.

גורירה הצטרפה באופן רשמי אל המתים המהלכים בפרק האחרון של עונה 2 בתור מישון, דמות קשוחה שחמושה בחרב סמוראים, והפכה מהר מאוד לאחת מהדמויות המועדפות על המעריצים. עם הזמן היא הפכה לדמות קבועה ומרכזית בעלילה, שפיתחה יחסים רומנטיים עם גריימס.

https://youtu.be/fdBX0HyrNqM

על אף שגורירה פרשה מהסדרה, אין זה אומר בהכרח שהיא תיפרד סופית מהמותג כולו. השמועות אומרות כי השחקנית לא פסלה על הסף את האפשרות להופיע בסרט הסולו של ריק גריימס. כמובן שאנו ממליצים לקחת את האפשרות הזו בעירבון מוגבל ולא לפתח ציפיות עד שנקבל איזו התייחסות רשמית בנושא.

אין ספק כי ההשתתפות של גורירה בסדרה היוותה קרש קפיצה משמעותי בקריירה שלה כשחקנית – היא הופיעה כדמות משנית בסרטים הפנתר השחור והנוקמים: מלחמת האינסוף, כמו כן היא עתידה להופיע גם במלחמת האינסוף: סוף המשחק.

תגובות

במאמר זה

נגישות