אנדרו לינקולן במכתב פרידה למעריצי המתים המהלכים

רגע לפני שהשחקן אנדרו לינקולן תולה את כובע השריף של ריק גריימס, הוא מקדיש רגע להיפרד מהמעריצים של "המתים המהלכים" ששרדו איתו 9 עונות על המסך

אנדרו לינקולן, ריק גריימס המתים המהלכים

אנדרו לינקולן, השחקן שגילם את הדמות הראשית בתשע העונות האחרונות של המתים המהלכים, השריף לשעבר ריק גריימס, פרסם מכתב פרידה שמיועד לצופי הסדרה.

להלן חלק מתוך המכתב של אנדרו לינקולן:

"תודה לכם… על שהצטרפתם אלינו למסע הזה. על תשע שנים של פחד, כאב לב, כעס, ובוא נודה בזה, אומץ (גם קישקע, ע.פ.) במשך 115 פרקים והספירה נמשכת. [..] על ההבנה שלמרות כמות גדולה של אל-מתים, זה בעצם סיפור מתמשך על מה זה להיות בחיים. סיפור על תקווה, משפחה וחברות. אנשים שאין להם דבר במשותף מגלים שיש להם הכל במשותף. מאוחדים בחיפושם אחר האנושיות ומקום לקרוא לו בית. סיפור שאולי רלוונטי יותר עכשיו מאשר כשהתחלנו".

למי שאינו מודע לכך, אנדרו לינקולן צפוי לפרוש מהסדרה בתום העונה הנוכחית של המתים המהלכים. הפרק האחרון בכיכובו של לינקולן ישודר ב-4 בנובמבר, בו גם תהיה הופעת אורח של ג'ון ברנטל, שיחזור לגלם את שיין. בכל אופן, הוא אינו היחיד שעתיד לעזוב את הקאסט בעונה הזו – גם השחקנית לורן כהן, שהחל מהעונה השניה מגלמת את מגי ועם חלוף הזמן הפכה לציר משמעותי בעלילה, צפויה לפרוש. באותה זמן נפוצה שמועה כי הוצע לשחקן נורמן רידוס להחליף את לינקולן בתפקיד הראשי.

אם אתם מעוניינים, המכתב המלא של אנדרו לינקולן פורסם במקור באתר Comicbook. בהמשך המכתב מסביר לינקולן עד כמה התפקיד היה משמעותי עבורו ונותן סקירה מהירה של כל הדברים האיומים שעברו על ריק גריימס מתחילת הסדרה. בואו נגיד שכנראה שלא הייתם רוצים להיכנס לנעליו.

תגובות

במאמר זה

נגישות