אפס ביחסי אנוש יעובד לסדרה ב-BBC

הקומדיה הצבאית הישראלית אפס ביחסי אנוש עתידה להפוך לסדרה על ידי רשת BBC האמריקאית. תיכתב על ידי התסריטאית של רוק 30 והבמאית טליה לביא תשמש כמפיקה

גאוה כחול לבן – הקומדיה הישראלית אפס ביחסי אנוש תעובד לסדרה על ידי רשת BBC.

הדבר התגלה בעקבות דיווח באתר Variety שפירט על הפרוייקטים העתידיים של רשת הטלוויזיה האמריקאית. אחד מהפרוייקטים שמופיעים ברשימה הוא Zero Motivation, השם הלועזי של אפס ביחסי אנוש. הדיווח מתאר את הסדרה כ"דרמה קומית בין נשים בצבא הישראלי".

לפי הדיווח, על התסריט תהיה אחראית תמי סייגר (Tami Sagher), תסריטאית קומית שברזומה שם תוכלו למצוא את הסדרה רוק 30. בנוסף, היא הייתה חברה בצוות התסריטאים של הסדרה איך פגשתי את אמא. היוצרת והבמאית של הסרט המקורי, טליה לביא, תיקח גם היא חלק בעשייה הטלוויזיונית ותשמש כמפיקה של הסדרה.

אפס ביחסי אנוש היא קומדיה שחורה ישראלית בכיכובן של דאנה איבגי, נלי תגר ושני קליין. היא מתמקדת במערכות היחסים בין מספר חיילות בבסיס שיזפון של צה"ל אי שם במקום נידח בנגב. הסרט מורכב משלושה סיפורים קצרים שמתרחשים בבסיס.

הסרט זכה להצלחה גדולה בארץ ומחוץ לה – בארץ זכה אפס ביחסי אנוש בשישה פרסי אופיר לתסריט, לבימוי, לשחקנית הראשית (דאנה איבגי), לעריכה, למוזיקה מקורית ולליהוק הטוב ביותר. בנוסף, הוא זכה גם בפרס תא המבקרים לסרט הישראלי הטוב ביותר של שנת 2014. מבקרים רבים בארץ כינו את הסרט טענו שמדובר בקומדיה הצבאית הישראלית הטובה ביותר שנעשתה עד כה. מחוץ לגבולות ישראל זכה אפס ביחסי אנוש בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים בטרייבקה.

תגובות

במאמר זה

נגישות