תמונות חדשות מהמחזה של הארי פוטר

הנה סיבה טובה להיות בלונדון בקיץ הקרוב - המחזה של הארי פוטר ממשיך לקרום עור וגידים, הפעם בדמות צילום שמציג לנו את הארי פוטר, אשתו ג'יני ובנם אלבוס סוורוס

אמנם סדרת הספרים של ג'יי קיי רולינג כבר מזמן מאחורינו, אבל העולם שפיתחה הסופרת סביב הקוסם הארי פוטר ממשיך לגדול ולשגשג בדרכים אחרות. אחת מהן היא המחזה Harry Potter and the Cursed Child, שלאחרונה פורסמו תמונות חדשות שמציגות את הליהוקים השונים שלו.

התמונות התפרסמו לראשונה באתר Pottermore, הפלטפורמה הדיגיטלית הרשמית של הסופרת ג'יי קיי רולינג בכל הקשור להארי פוטר. בתמונה מעלה, מימין לשמאל, אנו רואים את פופי מילר (Poppy Miller) בתפקיד ג'יני פוטר, סאם קלמט (Sam Clemmet) בתפקיד בנו האמצעי של הארי, אלבוס סוורוס פוטר; ואת ג'יימי פרקר בתפקיד הארי פוטר עצמו, רק כאדם מבוגר יותר.

פרקר נשאל איך הוא הרגיש כשהרכיבו עליו את המשקפיים והצלקת שכל כך מזוהים עם הדמות. "הם פשוט אייקון", אמר פרקר. "אלה סיפורים שאנשים גדלו איתם כל חייהם ועכשיו הם חוזרים אליהם כאנשים בוגרים, אני אחד מהם. אינני יודע איך לנסח זאת במלים, זה מרגש בצורה בלתי ניתנת למדידה ואני קצר רוח להראות אותם לאנשים".

העלילה של Harry Potter and the Cursed Child מתגוללת לאחר אירועי שבעת הספרים של סדרת הארי פוטר. אין לנו פרטים מדוייקים, אבל בגדול המחזה מתמקד ביחסים בין הארי, כיום אבא, בעל ועובד במשרד הקסמים, ובין בנו אלבוס סוורוס שנאלץ להתמודד עם המשקל הכבד של המורשת המשפחתית.

הצגת הבכורה של Harry Potter and the Cursed Child תיערך בקיץ הקרוב ב-West End שבלונדון, המקבילה הבריטית לברודווי של העיר ניו יורק, ונחשב באופן רשמי כסיפור השמיני של סדרת הארי פוטר.

תגובות

במאמר זה

נגישות