סגה מציגה: סקר הקרוסאוברים הגדול של סוניק הקיפוד

יכול להיות שבעתיד הקרוב נראה את סוניק הקיפוד מופיע במקומות בלתי צפויים ומשתף פעולה עם דמויות של דיסני או פיקסאר. המותג יחגוג 25 שנה ביולי הקרוב

חברת סגה, שעומדת מאחורי מותג המשחקים הותיק סוניק הקיפוד, אינה זרה לענייני קרוסאוברים – בעבר היא חיברה בין הקיפוד שלה לדמויות מוכרות אחרות כמו סופר מאריו. אבל לפי סקר שהפיצה החברה בימים האחרונים, עושה רושם שסגה מחפשת עכשיו לרעות בשדות זרים חדשים.

סגה הפיצה סקר בין מעריציו של הקיפוד. בתחילת הסקר המשתתפים מתבקשים לענות על מספר שאלות לגבי ההיסטוריה שלהם עם סוניק הקיפוד, הניסיון שלהם עם משחקי המובייל של המותג ועוד. רק לאחר מכן מגיע החלק המעניין של הסקר – אפשרות לדרג עד כמה המעריצים מעוניינים שסוניק יתארח במקומות שונים.

האופציות שמוצגות אמנם עמומות אבל מכסות תחומים מגוונים – החל משיתוף פעולה עם דמויות ממשחקים של קאפקום ועד לדמויות מסרטי דיסני, פיקסאר, ומשום מה אפילו My Little Pony. בהמשך הסקר שואל לגבי שיתופי פעולה עם דמויות ספציפיות שאינן שייכות לסגה, דוגמת פיקצ'ו, קראש בנדיקוט, באגס באני ומיקי מאוס.

אמנם אין שום ערובה שסגה תיישם את תוצאות הסקר, אבל אם הוא כן ישא פרי יהיה מעניין לראות כיצד זה יתבצע. בינינו, תודו שתמיד תהיתם מי יותר מהיר – סוניק או Road Runner מהלוני טונס.

באותה נשימה, נציין כי סוניק הקיפוד חוגג בקרוב את יום הולדתו ה-25 כמותג משחקים. סגה מתכננת עבורו אירוע מיוחד שיערך בחודש יולי, אז היא תנצל את הבמה כדי לחשוף מעט מהעתיד הצפוי לקיפוד הכחול שאינו מפסיק לרוץ.

sonic-survery

 

תגובות

במאמר זה

נגישות