גיימסקום 2019 בדרך, מיקרוסופט נותנת טעימה ממה שצפוי

מיקרוסופט פרסמה טיזר באורך דקה למהדורה מיוחד של התכנית Inside Xbox, שתעסוק בליין-אפ של הקונסולה לקראת כנס גיימסקום 2019 שבוע הבא

עוד פחות משבוע יפתח את דלתותיו לציבור הגיימרים הרחב כנס גיימסקום 2019, האירוע השני בגודלו בתעשיית המשחקים אחרי E3 המפורסם והמוכר לכולם. מיקרוסופט פרסמה לאחרונה טיזר באורך של דקה שנותן טעימה קטנה ממה שהיא מתכננת להציג בליין-אפ של קונסולת האקס בוקס בכנס הקרוב.

הטיזר לעיל הוא לקידום מהדורה מיוחדת של התכנית Inside Xbox, שתעלה לאוויר יום לפני פתיחת גיימסקום 2019, או ליתר דיוק בתאריך 19 באוגוסט. חדי האבחנה שבינינו שכבר הספיקו לצפות בטיזר המצורף יוכלו להבחין בכמה דברים מעניינים, ביניהם: גיימפליי למצב מרובה משתתפים של Ghost Recon Breakpoint, חשיפה ראשונה של גיימפליי מתוך משחק האסטרטגיה-מאפיה של ג'ון רומרו, Empire of Sin; טעימה מתוך מצב ה-Horde של Gears of War ותכנים מתוך מספר משחקים נוספים.

מי שיעשה את כל הדרך הארוכה לעיר קלן שבגרמניה כדי להיות נוכח פיזית בכנס גיימסקום 2019 יוכל לבקר את הדוכן של מיקרוסופט כדי להתנסות במספר משחקים למחשב ולקונסולת האקס בוקס, כמו Minecraft Dungeons. בנוסף, Halo: The Master Chief Collection ו-Age of Empires 2: Definitive Edition יהיו נוכחים באירוע. עבור אלה שמעדיפים לעקוב אחרי ההתפתחויות מהנוחות של חדרם, האירוע יועבר בשידור חי דרך ערוץ הטוויץ' הרשמי של אקס-בוקס ואתם יכולים כמובן גם לצפות לעדכונים שוטפים על הנושא ברשתות החברתיות.

כנס גיימסקום 2019 יחל השנה ביום שלישי הקרוב ה-20 באוגוסט ויסתיים ביום שבת ה-24.

תגובות

במאמר זה

נגישות