סיכום E3 2019 – כל הטריילרים וההכרזות המעניינים ביותר

משחק רשמי של "הנוקמים", מכסחים שדים ב-Doom Eternal והשחקן קיאנו ריבס מפתיע עם Cyberpunk 2077. סיכום כל מה שהיה מעניין בכנס E3 2019

כנס E3 השנתי שוב הגיע לסיומו והצליח להשאיר אותנו עם מספר לא רע של טריילרים והכרזות למשחקים חדשים. אם פספסתם את האירוע בזמן אמת, כאן תוכלו למצוא סיכום מקוצר של הדברים.

EA – המון דיבורים, מעט חומר

חברת הפצת המשחקים EA החליטה הפעם לוותר על המצגת הסטנדרטית לטובת שידור סטרימינג שעוסק במשחקים החדשים שלה. התוצאה הייתה שידור של 3 שעות שלמות שהציג בסך הכל חבילות תוכן בתשלום לכמה משחקים, ביניהם סימס 4, Battlefield V ו-Apex Legends. יש גם משחקי FIFA ו-Madden חדשים בדרך, אבל לא יותר מזה.

מיקרוסופט גונבת את ההצגה

השנה סוני החליטה לוותר על E3, מה שהשאיר את הבמה עבור מיקרוסופט בכל הקשור להכרזות על משחקים גדולים חדשים. ומיקרוסופו ניצלה אותה היטב: ראינו חומרים על המשחקים החדשים של Gears of Wars ו-Halo Infinite, כמו כן נכחו Cyberpunk 2077 עם הופעה מפתיעה של קיאנו ריבס, Psychonauts 2 ועוד הרבה. יש גם קונסולה חדשה בדרך, שנכון לכרגע עונה לשם הקוד "פרויקט סקארלט".

Bethesda מטילה פצצות נוסטלגיה

המצגת השנה עסקה בעיקר בחידוש מותגים ותיקים שכל גיימר שראוי לתואר אמור להכיר. ראינו במצגת חומרים מתוך Doom Eternal ו-Wolfenstein Youngblood, שנראים מבטיחים, אבל גם חידוש של קומנדר קין כמשחק למובייל שהצליח לפוצץ לגיימרים את הפיוזים למראה חילול הקודש.

יוביסופט מטפחת את המותגים שלה

רוב המצגת הוקדשה לחידושים שנועדו לטפח את המותגים הקיימים של יוביסופט: For Honor ו-The Division 2 יקבלו חבילת הרחבה, ו-Rainbow Six לומדת טריק מ-Call of Duty ומשלב לחימה בזומבים.

נינטנדו עונה על הציפיות

נינטנדו ממשיכה להוציא עוד ועוד משחקים למותגים הידועים שלה. ראינו חומרים חדשים מתוך Luigi’s Mansion 3 ו-Links Awakening, כמו כן גם טריילר סיפור של Fire Emblem: Three Houses והצצה קטנה מתוך המשחק החדש של Animal Crossing. בסך הכל נינטנדו לא הוציאה ארנב מהכובע והליין-אפ היה צפוי מראש.

אירועים נוספים שראויים לאזכור הם ההכרזה של Square Enix על משחק רשמי של הנוקמים, שנראה לא רע על אף שהדמויות בו אינן מגולמות ע"י השחקנים מהיקום הסינמטי; הכרזות על המשחקים החדשים Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 ו-Baldur’s Gate 3; וגוגל הדגימה את שירות הסטרימינג למשחקים שלה, Stadia Connect, על אף שבנקודה זו עוד לא ברור עד כמה הוא יהיה רלוונטי לקהל בישראל.

תגובות

במאמר זה

נגישות