צעצוע של סיפור 4 מצליח לכבוש את לב המבקרים

המבקרים בקונצנזוס כמעט מוחלט - צעצוע של סיפור 4 הוא סרט "מחמם לב, מצחיק ובעל אנימציה יפיפיה שמצליח לעשות את הבלתי סביר ולהרחיב סאגה מצויירת שכבר מושלמת"

צעצוע של סיפור 4

רבים מאיתנו חששו שסרט נוסף יעשה רק נזק אחרי הסוף המרגש של הסרט השלישי, אך אם לשפוט על פי הביקורות עושה רושם כי צעצוע של סיפור 4 מצליח לכבוש מחדש את לב הקהל והמבקרים.

באתר הביקורות Metacritic מקבל הסרט ציון ממוצע מרשים של 84, שמבוסס על 30 ביקורות חיוביות ואחת מעורבת. אך מה שמפליא הרבה יותר הוא הציון שלו באתר Rotten Tomatoes, שעומד על 100(!) אחוז עם קונצזוס לפיו מדובר בסרט "מחמם לב, מצחיק ובעל אנימציה יפיפיה שמצליח לעשות את הבלתי סביר ולהרחיב סאגה מצויירת שכבר מושלמת".

להלן כמה ציטוטים מהביקורות על הסרט:

The Telegraph, ציון 100: "צעצוע של סיפור 4 מאשר מחדש שפיקסאר, כשהם בשיא היכולת שלהם, הם סטודיו האנימציה הטוב ביותר בסביבה".

Los Angeles Times, ציון 90: "הסרט מפתיע בכמות הרגש שהוא מייצר עם דגש על אהבה, נאמנות ומה שחשוב בחיים, לבני אדם וצעצועים כאחד".

Chicago Tribune, ציון 88: "על אף שאנחנו כצופי קולנוע חווים עייפות מהמשכים למותגים, הסרט הזה מאיר את הקיץ".

Empire, ציון 80: "צעצוע של סיפור 4 אמנם אינו הכרחי כמו הסרטים הקודמים בסדרה, אבל בלתי אפשרי להכחיש את האושר בלראות את וודי וחבריו שוב בפעולה וגורמים לך שוב לצאת עם עיניים דומעות".

והנה ביקורת אחת פחות מחמיאה, רק בשביל האיזון:

Movie Nation, ציון 63: "זה בקלות החלש ביותר מבין ארבעת הפרקים של המותג. אם דיסני ופיקסאר היו חייבים להחזיר סיפור שכבר סיימו בחן רב, הוא היה צריך להרגיש כמו ריקוד ניצחון. במקום זאת הוא מרגיש בלתי מלוטש, בלתי נחוץ ומעט חיוור לאור התהילה של קודמיו".

האם אתם מסכימים עם הביקורות? מוזמנים להביע את דעתכם בקבוצת הפייסבוק גיקלואיד – הפורום הרשמי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות